+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Vodafone

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Spolehlivá ochrana obrazovky telefonu Vodafone

Smartphony neustále rostou. Chceme větší a větší obrazovku, abychom mohli sledovat videa, hrát nebo zkrátka pohodlně pracovat. I telefony značky Vodafone drží tento trend. Na druhé straně to také znamená, že je zde větší plocha, která je velmi citlivá na poškození. Spolehlivým zabezpečením pro dotykové obrazovky telefonů Vodafone jsou tvrzená ochranná skla na mobily, sklo folie nebo folie na sklo. Všechny tři typy doplňků pro váš telefon Vodafone najdete i v našem e-shopu Etuo.cz. Vybíráme produkty pouze od renomovaných výrobců, které jsou zárukou dlouhé životnosti a stoprocentní funkčnosti.

Vodafone - Ochranné sklo nebo folie na displej

Je dobře, že myslíte na zabezpečení obrazovky vašeho smartphonu Vodafone. Vždyť výměna poškozeného displeje může přijít i na několik tisícovek. A to nemluvíme o nepohodlí, kdy nemůžete používat telefon, na který jste zvyklí. Tím nejlepším, co pro svůj telefon můžete pořídit je ochranné sklo. Tvrzená ochranná skla na mobily jsou pro obrazovku malým zcela průhledným pancířem. Výrobci zvládají vyrobit sklo o minimální tloušťce, má pouhých 0,3 mm, a s příjemně zaoblenými hranami. Ochranné sklo je absolutně čiré. Neruší tak požitek ze špičkového obrazu. Tvrzená ochranná skla mají vysokou molekulární hustotu a díky tomu také tvrdost 9H na Mohsově stupnici. Odolají i při střetu s ostrým kovovým hrotem. Pokud vám stačí základní zabezpečení obrazovky, zvolte folii na sklo. Ochranná folie zabezpečí displej telefonu před nečistotami a drobnými škrábanci. Je to tenká plastová folie, která se jednoduše nalepí na displej telefonu a ihned plní svou funkci. Nebo můžete zvolit kompromis a pořídit si sklo folii. Ta má tvrdost 5H a je pružnější než ochranné sklo.

Operátor i dodavatel telefonů Vodafone

Společnost Vodafone funguje na českém trhu především jako telefonní operátor. Nicméně pod svou značkou Vodafone dodává klientům kvalitní smartphony i tablety. Zařízení, které Vodafone uvádí na český trh, vynikají kvalitou i slušným designem. U značky Vodafone najdete super levné modely i špičkové telefony vyšších tříd.