Ochranné fólie a tvrzená skla pro Vivo Y70

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zdůrazní vaši krásu

Na displeji telefonu Vivo Y70 si jistě všimnete kapkovitého výřezu ve středu horní části, který ukrývá 16 Mpx kameru. Výrobce ji vybavil spoustou užitečných funkcí. Čočka mimo jiné podporuje noční snímky. I při zhoršené viditelnosti budou vaše snímky jasné a dostatečně ostré. Vedle toho můžete volit spoustu zkrášlujících efektů, takže s její pomocí bude vaše tvář na fotkách doslova dokonalá. Abyste si však své perfektní snímky mohli užívat co nejdéle, je v první řadě důležité se postarat o to, aby telefon co nejdéle bezproblémově sloužil. Jeho bezpečí zajistí jednak kvalitní kryt a spolu s ním také ochranné sklo či fólie na mobil.

Kvalitní ochranná fólie i sklo

Tvrzená ochranná skla na mobily i fólie na displej mají celou řadu shodných vlastností. Váš telefon Vivo Y70 zabezpečí před oděrkami, škrábanci i špínou. Díky oleofobní vrstvě pomáhají zamezit výskytu otisků prstů. Displej bude působit čistším dojmem i při bočním pohledu. Žádný z těchto užitečných doplňků přitom nemá vliv na dotykové či zobrazovací vlastnosti telefonu. Telefon bude vypadat a působit dojmem, jako by na obrazovce nic nebylo. Zvlášť dobře si v tomto ohledu vede ochranná fólie. Její klíčovou vlastností je totiž minimální tloušťka. O tom, že ji máte na displeji, budete vědět jen díky tomu, že jste ji na něj sami umístili. Ochranné sklo je o trošičku silnější. Důvodem je jeho maximální tvrdost. Kromě běžných nástrah se však dovede vypořádat i s následky pádu. Pokud k němu dojde, sklo umí rovnoměrně rozložit jeho energii po svém povrchu a když to bude nezbytné, rozbije se namísto displeje. V takovém případě vám doporučujeme ho co nejdříve vyměnit za nové, aby váš telefon Vivo Y70 zůstal co nejdříve opět chráněný.

Dodržovat návod se vyplatí

Velký důraz po nákupu ochranných pomůcek je třeba věnovat jejich správné aplikaci. Tu vám usnadní podrobný návod, který je součástí každého balení. Dodržovat ho beze zbytku se rozhodně vyplatí. Pouze správně nasazené sklo či fólie na displej může totiž perfektně plnit svou roli neviditelného ochránce.