Ochranné fólie a tvrzená skla pro TCL 10 Plus

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

To správné zabezpečení pro váš TCL 10 Plus

Průstřel ve středu horní části displeje telefonu TCL 10 Plus ukrývá 16Mpx selfie kameru. To je velmi důležitý ukazatel, pokud právě sháníte tvrzená ochranná skla na mobily či fólie na displej. Vedle toho by kvalitní příslušenství pro zabezpečení displeje mělo respektovat zakřivení obrazovky a samozřejmě také mít požadovaných 6,47 palců, právě tolik, kolik má i obrazovka TCL 10 Plus. Jen tak mohou telefonu zajistit to správné zabezpečení. Skla a fólie na mobil TCL 10 Plus, které vám předkládáme, všechno z toho mají, proto se můžete směle pustit do vybírání.

Ochranné sklo a fólie s těmi nejlepšími vlastnostmi

Ochranná fólie i skla na mobil TCL 10 Plus v nabídce etuo.cz vykazují celou řadu společných vlastností. Obrazovku vašeho zařízení zabezpečí proti oděrkám, škrábancům i špíně. Oba typy doplňků jsou navíc ošetřené oleofobní vrstvou, která pomáhá zamezit výskytu otisků prstů. Ty mohou být na displeji velmi rušivé. Žádný z nich přitom nemá nejmenší vliv na dotykové či zobrazovací vlastnosti telefonu. Smartphone s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. Jaký je však mezi nimi rozdíl? Zatímco ochranná fólie se může pochlubit zcela minimální tloušťkou, na displeji o ní prakticky nebudete vědět, sklo je o něco silnější. Větší tloušťka se však promítá do větší tvrdosti. Na Moshově stupnici, která měří tvrdost materiálů, skla dosahují devátého stupně z deseti možných. Kromě diamantů na světě nic tvrdšího není. Díky této tvrdosti skla dokáží lépe odolat případnému pádu. Pokud k němu dojde, rozloží jeho energii rovnoměrně po svém povrchu a pokud je to nezbytné, rozbijí se namísto obrazovky.

Plus pro vás

Amoled displeje bývají hodnocené lépe než LCD obrazovky. Právě touto technologií se výrobce rozhodl použít i pro model TCL 10 Plus. U telefonů střední třídy to zas tak obvyklé není. Telefon však pochází z Číny a ta je známá tím, že i za méně peněz telefony vybavuje tak, jako jiné značky telefony vyšších tříd. Výhoda je to tedy především pro vás.