CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Ochranné fólie a tvrzená skla pro TCL

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo a fólie na mobil TCL

Ať už máte jakýkoli model telefonu čínské značky TCL, u nás si spolehlivě vyberete. Nabízíme fólie na displej i tvrzená ochranná skla na mobily TCL ve vícero provedení. Vždy však přitom musí splňovat naše přísná kritéria kvality, aby vašemu telefonu poskytla to správné zabezpečení. Na vás spočívá rozhodnutí, kterému z nich dáte přednost. Důležitý je v takovém případě v první řadě výběr konkrétního modelu telefonu TCL. Každý telefon se drobně liší nejen svými rozměry, ale také uspořádáním funkčních prvků, typicky předních kamer. Pouze správně zvolený doplněk může displeji vašeho telefonu TCL poskytnout náležitou ochranu

Umí toho víc, než se zdá

Skla i fólie na mobil TCL mají řadu společných vlastností. Váš telefon ochrání proti oděrkám, škrábancům i špíně. Některé starší škrábance dokonce umí zakrýt. Oleofobní vrstva, kterou jsou ošetřené, pomáhá zamezit výskytu otisků prstů, které mohou být na displeji velmi rušivé. Žádný z nich přitom nemá vliv na dotykové či zobrazovací vlastnosti telefonu. Telefon s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. O přítomnosti fólie na mobil přitom téměř nebudete vědět. Jejich klíčovou vlastností je minimální tloušťka. Skla jsou o něco silnější. Tuto sílu však oceníte v případě, že vám telefon nedopatřením upadne. Sklo umí rozložit energii pádu rovnoměrně po svém povrchu a pokud je to nezbytné, rozbíjí se namísto obrazovky. V takovém případě vám doporučujeme sklo co nejdříve opatrně sejmout a vyměnit za nové, aby byl váš displej opět plně chráněný.

Od televizí k telefonům

Značka TCL existuje na trhu již od začátku 80. let minulého století. Soustřeďuje se především na výrobu televizí, je v této oblasti celosvětovou dvojkou. V roce 2004 firma zakoupila francouzskou společnost Alcatel, což byl první signál, že se snaží prosadit i na poli chytrých telefonů. Od té doby pod vlastní značkou vyrábí telefony nižší a střední ekonomické třídy.