Ochranné fólie a tvrzená skla pro Sony Xperia 5

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Odolná ochranná skla na mobil Sony Xperia 5 i tenké folie na displej

Pro novinkový chytrý telefon Sony Xperia 5 jsme připravili obě možné ochrany šestipalcového displeje. Najdete u nás vysoce odolná tvrzená ochranná skla na mobil Sony Xperia 5 od renomovaných výrobců i jemné ochranné folie. Pokud uvažujete nad folií na mobil Sony Xperia 5, počítejte s tvrdostí 3H. Což znamená, že folie na displej je schopná obrazovku ochránit především před drobnými oděrkami a nečistotami. K folii na mobil Sony Xperia 5 doporučujeme kvalitní obal, který poskytne další ochranu telefonu. Pokud chcete opravdu solidní zabezpečení obrazovky mobilu Sony Xperia 5, jsou zde tvrzená ochranná skla na mobily. Jsou vyrobena ze speciálního plastu s vysokou molekulární hustotou. Ta dává ochrannému sklu je tvrdost 9H. Ochranné sklo je čiré a dobře vede energii dotyku prstu. Krásný obraz i funkce tak zůstávají nedotčeny. Příjemné jsou zaoblené hrany a minimální tloušťka.

Proč pořídit mobilu Sony Xperia 5 ochranné sklo

Smartphone Sony Xperia 5 je krásný a má špičkový obraz. Bohužel i u něj stačí jedno ťuknutí, jeden neopatrný pohyb a displej mobilu Sony Xperia 5 může prasknout. Nebo hůř, může se na něm rozjet pověstný pavouk prasklin. V takovém případě vám nezbude nic jiného než vyhledat servis, promazat paměť a nějakou dobu používat náhradní telefon. Na konci sice dostanete smartphone Sony Xperia 5 s opraveným displejem, ale k tomu fakturu na několik set a tisíc korun. Ochranné sklo za pár korun je vedle toho malá dodatečná investice.

Vyladěný chytrý mobil Sony Xperia 5

V roce 2019 představila značka Sony nový model s označením Sony Xperia 5. Smartphone má skvělý fotoaparát se třemi kamerami a chytrým automatickým ostřením Eye AF. Design mobilu Sony Xperia 5 je moderní. OLED displej Cinema Wide smartphonu Sony Xperia 5 má šest palců a rozlišení Full HD+.