Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy Xcover 4s

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Folie na displej i ochranná skla na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s

Pro smartphone Samsung Galaxy Xcover 4s jsme v e-shopu Etuo.cz připravili řadu doplňků. Nesmí mezi nimi chybět ani tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy Xcover 4s a folie na displej, které ochrání celou přední část telefonu. Folie na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s jsou tenké plastové membrány, které mají tvrdost 3H. Obrazovku mobilu Samsung Galaxy Xcover 4s tedy ochrání pouze před drobnými oděrkami a nečistotami. Nicméně skvělé jsou v kombinaci s dobrým obalem na mobil Samsung Galaxy Xcover 4s. Tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy Xcover 4s jsou vyrobena z plastu s vysokou molekulární hustotou. Díky této hustotě molekul je ochranné sklo velmi tvrdé, až 9H na Mohsově stupnici. Jsou čirá, tenká a mají příjemně zaoblené hrany.

Proč chránit obrazovku telefonu Samsung Galaxy Xcover 4s

Protože k poškozením citlivých dotykových displejů dochází neustále. Stačí jediný nepozorný pohyb a na obrazovce telefonu je nevzhledný šrám nebo dokonce pavouk, který pak zcela brání plynulému provozu mobilu Samsung Galaxy Xcover 4s. Na řadu přichází servis a oprava telefonu. Výměna displeje mobilu Samsung Galaxy Xcover 4s může přijít i na několik tisícovek. Je proto lepší investovat několik stovek do ochranného skla. Tvrzené ochranné sklo na mobily Samsung Galaxy Xcover 4s vám tak může ušetřit peníze, ale i nepříjemnosti s náhradním mobilem, který nemá aplikace, na které jste zvyklí.

Smartphone do ruky Samsung Galaxy Xcover 4s

Kompaktní velikost telefonu Samsung Galaxy Xcover 4s umožňuje jeho jednodušší používání jednou rukou. Lépe se vleze do kabelky nebo kapsy baťůžku. O výkon se stará procesor Exynos 7885 a 3 GB RAM. Vnitřní paměť má velikost 32 GB a můžete ji zvětšit pomocí karet. Na zadní straně mobilu Samsung Galaxy Xcover 4s je fotoaparát s rozlišením 16 MPx. V předu je selfie kamerka s 5 MPx.