Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
Výrobce / Série 1
×
Typ / druh 2
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) je velký pomocník

Ochranná skla na tablet zajišťují jeho maximální ochranu. Tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) se tak dostává té největší možné péče. Jaké další výhody má sklo a v čem se liší od fólie pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)?

Sklo versus fólie: Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Tvrzená ochranná skla na tablety chrání tato zařízení proti mechanickému poškození. Pomohou bránit vzniku drobných vrypů a zajistí ochranu celého přístroje při pádu. Displej patří k nejcitlivějším součástem elektroniky. Díky sklu se pak riziko rozbití minimalizuje. Současně nalepené ochranné sklo zlepšuje významně použitelnost tabletu. Lépe roznáší povrchové napětí vznikající při doteku, což má za následek přesnější ovládání. Současně eliminuje nežádoucí odlesky. Ochranná fólie pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) plní podobnou funkci. Dokáže tedy primárně chránit obrazovku před vznikem drobných škrábanců. Na rozdíl od skla je ovšem levnější na pořízení. Cena je tak většinou důvod, proč folii na displej uživatelé upřednostní. Ať zvolíte sklo nebo právě folii pro svůj tablet, jedná se o investici, která se vám výrazně vyplatí. Uchráníte tak díky tomu svoje zařízení před zničením a nákladnou potenciální výměnou displeje.

O tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) byl na trh uveden jako základní multimediální tablet. Ve své třídě zaujal hlavně celokovovým výkonem. Z pohledu konstrukce navíc potěší i velmi tenké tělo a nízká hmotnost. Nezklamou ani další parametry. Tablet nabízí IPS LCD panel s rozlišením 1 920 × 1 200 pixelů. V interním úložišti najdeme kapacitu 32 GB s možností microSDHC (32 GB). Osmijádrový procesor Exynos 7904 doplňují 2 GB operační paměti. Vzhledem k vybavení stereo reproduktory bude mít majitel také zajištěné pohodlné sledování videí. Chcete-li si tak pořídit moderní zařízení a současně nepatříte k těm nejnáročnějším uživatelům, je pro vás desetipalcový Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) perfektní volbou. Tomu nahrává i jeho cenová dostupnost.