Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy S20 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranná skla na mobil Samsung Galaxy S20 Plus i folie na displej

Trendem posledních let jsou stále větší obrazovky chytrých telefonů. A trendy sleduje i novinkový mobil Samsung Galaxy S20 Plus se svou obří obrazovkou. Na důležitosti tak získávají doplňky, které tyto velké obrazovky pomáhají chránit před nepříznivými důsledky každodenního používání. V e-shopu Etuo.cz pro vás máme nachystány tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy S20 Plus, ale také stále populární jemné folie na displej. Oba produkty jsou od předních dodavatelů a splňují nejpřísnější normy. Ochranné folie na mobil Samsung Galaxy S20 Plus jsou jednodušším a levnějším způsobem, jak zabezpečit obrazovku mobilu před odřením a ušpiněním. Nicméně folie na displej mají tvrdost pouze 3H, a tak zaručí pouze základní ochranu. Pokud preferujete vyšší stupeň zabezpečení dotykové obrazovky mobilu Samsung Galaxy S20 Plus, jsou tady tvrzená ochranná skla na mobily. Ochranná skla mají tvrdost 9H a odolají i tvrdému kovovému hrotu.

Zabezpečení obrazovky mobilu Samsung Galaxy S20 Plus i ušetřené peníze

Tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy S20 Plus kopírují tvar a rozměry přední strany telefonu. Přilepíte je na celou přední stranu a okamžitě se zvýší její odolnost. Lepení samotného se nemusíte bát. V balení tvrzeného ochranného skla na mobil Samsung Galaxy S20 Plus je návod i pomůcky k jeho bezvadnému nalepení. Ochranné sklo dokáže ochránit displej mobilu Samsung Galaxy S11 dokonce i při pádu. Pádu bohužel zabránit nedokáže, ale alespoň výrazně zmírní jeho důsledky. Zabrání popraskání nebo dokonce úplnému rozbití displeje mobilu Samsung Galaxy S20 Plus. Ušetří vám tím nervy, ale také nemalé peníze, které byste museli vydat za opravu.

Chytrý telefon Samsung Galaxy S20 Plus

Značka Samsung patří mezi renomované značky s celosvětovou proslulostí. I v České republice patří Samsung mezi dominantní hráče na trhu. Smartphone Samsung Galaxy S20 Plus přináší hardwarové vylepšení, velký displej a také super vybavený fotoaparát. Zvětšuje se i kapacita baterie, což jistě potěší nejednoho uživatele mobilů.