Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy S20

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tvrzení s tvrzením

Pokud tvrdíme, že tvrzená ochranná skla na mobily a fólie na displej prodlužují telefonům životnost, nemluvíme jen tak do větru. Totéž potvrzují také zkušenosti a statistiky. Pomoc vašemu smartphonu mohou především díky své tvrdosti, ale také použitému materiálu a tvarovému provedení. Pro váš Samsung Galaxy S20 jsme vybrali jak ochranná skla, tak fólie na mobil. Výběr správného doplňku nejlépe podřiďte svým dosavadním zkušenostem. Pokud displeje vašich předchozích telefonů byly často vystavované zkouškám a nástrahám nejrůznějšího druhu, potom bude rozumnější zvolit spíše ochranné sklo. Kdo je naopak zvyklý chovat se ke svému telefonu s větší opatrností, pro toho bude výhodnější ochranná fólie.

Ochranné sklo bere pády na sebe

Ochranné sklo je tak tvrdé, že si s ním zadá snad jen diamant. Proto se u některých výrobců setkáte s označením diamantová ochrana. Na Mohsově škále, která měří tvrdost materiálů, dosahuje devátého stupně z deseti. K tak tvrdému opatření sáhli výrobci především proto, aby maximalizovali ochranu displeje v případě pádu. Sklo si stejně jako fólie poradí s oděrkami, škrábanci a špínou. Díky oleofobní vrstvě také minimalizuje výskyt otisků prstů. Co se pádů týče, má jednoznačně navrch. Když telefon dopadne na tvrdý povrch, tak místo toho, aby se roztříštila obrazovka, to sklo vezme na sebe a roztříští se raději samo. V takovém případě je na místě ho vyměnit za nové, aby váš telefon nezůstal bez ochrany své nejdůležitější části.

Odbočka z řady

U řady Samsung Galaxy S se dlouho spekulovalo o tom, co se stane, až dojde na desítku. Ta si svou premiéru odbyla v roce 2019. Leckdo očekával, že firma pojede v číselné řadě dál a tak po desítce bude následovat jedenáctka. Nástup Samsung Galaxy S20 ospravedlnil celou řadu novinek, se kterými telefon přichází oproti svému předchůdci. Za všechny zmiňme umístění přední kamery a její značná minimalizace.