Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy S10 5G

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
Výrobce / Série 2
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranná skla i folie na mobil Samsung Galaxy S10 5G pro delší životnost obrazovky

Pro mobil Samsung Galaxy S10 5G jsou připraveny vysoce kvalitní ochranné prostředky, které zabezpečí jeho obrazovku. Jsou jako průhledné brnění, které ochrání dotykovou obrazovku mobilu Samsung Galaxy S10 5G před nástrahami okolního prostředí. V kolekci jsou připravena tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy S10 5G, která jsou pro obrazovku jako průhledná kevlarová vesta. Dosahují tvrdosti až 9H na Mohsově stupnici. Vynikají čirostí, minimální tloušťkou a ideálně kopírují celou přední stranu mobilu Samsung Galaxy S10 5G. Ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy S10 5G po nalepení na celou přední stranu mobilu okamžitě chrání před poškrábáním ostrými hroty kamenů nebo třeba klíčů. Umí ale ochránit i před popraskáním při nechtěném pádu. Tvrzená ochranná skla na mobil Samsung Galaxy S10 5G mají povrchovou úpravu, která odpuzuje mastnotu i prach. Folie na displej mobilu Samsung Galaxy S10 5G jsou z daleko měkčího materiálu. Mají tvrdost 3H. Ochranné folie tak zabrání pouze drobným oděrkám a usazování nečistot.

Ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy S10 5G je levnější řešení než návštěva servisu

A proto mobilu Samsung Galaxy S10 5G pořizujeme tvrzená ochranná skla na mobily nebo alespoň folie na displej. K popraskání displeje smartphonu Samsung Galaxy S10 5G totiž dochází velmi snadno. Musíte pak hledat servis, kde vám mobil Samsung Galaxy S10 5G opraví. Během opravy máte jen nějaký náhradní mobil a na konci vás čeká zaplacení dost vysoké částky za opravu. A při tom stačí mobilu Samsung Galaxy S10 5G pořídit ochranné sklo. Folie na mobil Samsung Galaxy S10 5G doporučujeme kombinovat s kvalitním obalem na mobil s přední otevírací klapkou.

Chytrý mobil Samsung Galaxy S10 5G

Krásný mobil Samsung Galaxy S10 5G je hrdým představitelem velice silných a výbavou nacpaných smartphonů. Jeho výkon je oslnivý, má krásný design i super výbavu. A navíc je připraven na síť 5G.