Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy S10

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Doplňky pro ochranu displeje Galaxy S10

Rozhodli jste se pořídit novému telefonu Samsung Galaxy S10 dodatečnou ochranu displeje? Udělali jste skvělé rozhodnutí. Teď už jen stačí vybrat si z doplňků pro ochranu citlivého dotykového displeje mobilu Samsung Galaxy S10. V internetovém obchodě Etuo.cz jsme připravili kolekci přesně pro model Samsung Galaxy S10. Můžete zvolit tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy S10, folie na sklo nebo trochu netradiční produkt sklo-folii. Všechny výrobky jsou od renomovaných výrobců, kteří mají s doplňky pro mobily dlouholeté zkušenosti. Vynikají precizním zpracováním, kvalitou použitých materiálů, ale i zajímavými cenami. Ochranná skla i folie na displej přesně kopírují tvar a rozměry telefonu Samsung Galaxy S10. Jen tak mu mohou ideálně padnout a chránit jej před nepřízní vnějších podmínek i drobnými nehodami.

Samsung Galaxy s10 - Ochranné sklo nebo folie na displej

Jenže co zvolit? Co je lepší ochranné sklo nebo folie na mobil? To nelze zcela jednoznačně říci. Můžete se ale řídit stylem vašeho života i tím, v jakém prostředí váš mobil Samsung Galaxy S10 používáte. Pokud jste pro telefon Samsung Galaxy S10 koupili kvalitní obal s přední otevírací částí a jste na telefon opatrní, mohla by vám stačit pouze folie na displej. Ochranná folie je tenká membrána, kterou jednoduše nalepíte přímo na obrazovku telefonu. Chrání ji před běžným ušpiněním i malými oděrkami. Ve všech ostatních případech se vyplatí pořídit tvrzená ochranná skla pro mobily Samsung Galaxy S10. Ochranné sklo je pro obrazovku telefonu něco jako neviditelné brnění. Je takřka nepoškrabatelné a nezničitelné. Ochranné sklo je vyrobeno z několika vrstev velice tvrdého plastu. Poslední vrstva má nano úpravu, která odpuzuje prach i otisky prstů. Tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy S10 jsou tenká a mají zaoblené hrany.

Objevte model telefonu Samsung Galaxy S10

Novinkou počátku roku 2019 je telefon Samsung Galaxy S10. Korejský výrobce Samsung vypustil do světa další telefon s šestipalcovou obrazovkou, super výkonem i skvělým fotoaparátem.