Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy M20

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy M20 je velký pomocník

Displej o velikosti 6,3 palce u telefonu Samsung Galaxy M20 potřebujete dodatečnou ochranu. Připravili jsme proto v internetovém obchodě etuo.cz kolekci ochranných doplňků. Vybírat můžete tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy M20 i populární pružné folie na displej. Ochranná folie na mobil Samsung Galaxy M20 je tenká plastová folie, kterou jednoduše přilepíte na obrazovku telefonu, na celou jedno přední část. Folie na displej ochrání obrazovku před drobnými oděrkami při používání telefonu i před nečistotami z okolí. Je velice pružná, a tím i měkká. Doporučujeme ji pouze v kombinaci s kvalitním pouzdram na mobil Samsung Galaxy M20. Oproti tomu ochranné sklo je pro obrazovku telefonu jako malý pancíř. Je velice tvrdé. Dosahuje hodnoty až 9H na Mohsově stupnici. Ochranné sklo je ze speciálního plastu s vysokou molekulární hustotou. Je tenounké a má oblé hrany. Na obrazovce mobilu Samsung Galaxy M20 na něj rychle zapomente. Tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy M20 jsou zcela čirá a chrání obrazovku před podřením i popraskáním. Odolají i poškrábání ostrým hrotem nože.

Jak co nejlépe ochránit displej telefonu Samsung Galaxy M20 před poničením?

Ochranné sklo vám může ušetřit několik tisíc korun za opravy telefonu Samsung Galaxy M20. Výměna dotykového displeje totiž patří k nedražším a bohužel také k častým opravám. Při tom tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy M20 nejsou nákladná a jejich instalace na mobil zabere jen pár minutek. Výrobce k ochrannému sklu dodává praktické pomůcky, se kterými to zvládne opravdu každý. Ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy M20 doporučujeme pro všechny, kteří žijí aktivním životem, svůj čas tráví venku nebo ve společnosti malých dětí. Ideální jsou v komibnaci s silikonovým krytem na mobil nebo některým z obalů z řady pro mobil Samsung Galaxy M20.

Velká obrazovka a solidní výkon - Samsung Galaxy M20

Smartphone Samsung Galaxy M20 je novinkou začátku roku 2019. Potěší všechny fanoušky řady Samsung Galaxy. Má displej s úhlopříčkou 6,3 palce a rozlišením Full HD +.