Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy A90 5G

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranná skla na luxusní mobil Samsung Galaxy A90 5G

Pro skvěle vybavený mobil Samsung Galaxy A90 5G s doslova obrovskou obrazovkou jsme nachystali různé stylové a praktické doplňky. A mezi ty nejdůležitější patří i doplňky pro důkladnou ochranu obrazovky mobilu Samsung Galaxy A90 5G. Jsou to tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A90 5G a jemné folie na displej. Rozdíl mezi doplňky není tolik v ceně, jako spíš ve stupni ochrany. Folie na mobil Samsung Galaxy A90 5G jsou základní ochranou před drobným mechanickým poškozením, jako jsou oděrky. Tvrdost ochranné folie na mobil Samsung Galaxy A90 5G je pouze 3H. Folie na displej mobilu Samsung Galaxy A90 5G tedy doporučujeme využívat v kombinaci s kvalitním obalem s přední klapkou. Druhou možností je ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy A90 5G, které je velmi tvrdé, tenké a příjemně zaoblené. Ochrání před popraskáním displeje i jeho odřením.

Ochranné sklo je neviditelné brnění, které může ušetřit spoustu peněz

Ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy A90 5G je pro obrazovku malým průhledným pancířem. Má vysokou tvrdost, která obrazovku po jeho nalepení chrání před vrypy, škrábanci i špínou. Umí ale chránit i při pádu telefonu Samsung Galaxy A90 5G. Pohltí totiž část energie a zabrání rozbití displeje. A to je moc dobře, vždyť výměna displeje mobilu Samsung Galaxy A90 5G může přijít i na několik tisícovek. Navíc jsou tady nepříjemnosti s hledáním servisu a s mazáním paměti mobilu Samsung Galaxy A90 5G před jeho odevzdáním. Investice do ochranného skla na mobil Samsung Galaxy A90 5G se zkrátka vyplatí.

Smartphone Samsung Galaxy A90 5G

Novinkový smartphone Samsung Galaxy A90 5G si zakládá na skvělém obrazu, vysokém výkonu a samozřejmě i na vybaveném fotoaparátu. Obrazovka má neskutečnou úhlopříčku 6,5 palce, která už atakuje velikost tabletu. O výkon se stará procesor Snapdragon 855 a 8 GB paměti.