Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy A71

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranná skla na mobil Samsung Galaxy A71, ale i jemné folie na displej

Obrovský displej smartphonu Samsung Galaxy A71 potřebuje ochranu v podobě dobrého obalu, ale vyplatí se také investovat do doplňku, který chrání přímo dotykovou obrazovku. Na trhu jsou v podstatě dva základní výrobky – tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A71 a jemné ochranné folie. Oba tyto výrobky pro mobil Samsung Galaxy A71 najdete i u nás v e-shopu Etuo.cz od renomovaných výrobců. Ochranné folie na mobil Samsung Galaxy A71 jsou pouze základní ochranou. Folie na displej je měkká plastová membrána, která má tvar a rozměry přední části mobilu. Jednoduše ji na ni nalepíte. Nicméně tvrdost ochranné folie je jen 3H, což stačí akorát na zabránění drobných oděrek a usazení špíny. Pořádnou ochranu poskytují pouze tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A71. Mají tvrdost 9H a tak jsou schopna zabránit i popraskání displeje při nechtěném pádu telefonu.

Ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy A71zabrání nevzhledným vrypům i větším katastrofám

Máte v rukou krásný nový mobil Samsung Galaxy A71 a v tom do vás někdo nechtě vrazí v obchodě. Naprosto běžná situace, která může skončit malou katastrofou. To když vidíte, jak váš smartphone Samsung Galaxy A71 letí k zemi. Při jejich setkání praská krásný velký displej a z vymazleného telefonu Samsung Galaxy A71 je najednou bezcenný šrot. Následují hledání servisu, pokusy o mazání paměti a používání náhradního telefonu. No a třešničkou na závěr je faktura za opravu. Ta může být i na několik tisícovek. Malá investice do ochranného skla na mobil Samsung Galaxy A71 vás toho všeho může ušetřit.

Obrovský smartphone Samsung Galaxy A71

Telefon Samsung Galaxy A71 je v podstatě zvětšenou verzí modelu A51. A pořádně zvětšenou. Displej mobilu Samsung Galaxy A71 má 6,7 palce. Ale i ostatní výbava stojí za to. Smartphone ukrývá výkonný procesor, skvělý foťák i baterii s velkou kapacitou.