Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy A60

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A60 je velký pomocník

O značce Samsung se dá prohlásit, že si dokáže trvat na svém. Před nějakým časem vyrukovala s trendem minimálních rámečků a následuje ho i v době, kdy od toho jiní spíše ustupují. Na novince Samsung Galaxy A60 proto opět rámečky téměř nenajdeme. Obrazovka přístroje zabírá téměř 90 %. Prakticky pokrývá celou přední stranu, snad vyjma kapkovitého výřezu pro megapixely nabitý selfie fotoaparát. To je velmi důležitá informace pro všechny, kdo vyrábějí tvrzená ochranná skla na mobily a fólie na displej. Pouze se znalostí veškerých specifik přístroje mohou připravit ta správná příslušenství a my je teprve tehdy můžeme s klidným svědomím nabízet.

Jak co nejlépe ochránit displej telefonu Samsung Galaxy A60 před poničením?

Ochranná skla a fólie na mobil, která vám předkládáme, splnila naše kritéria kvality a přijatelné ceny. Všechna jsou určená výlučně pro zařízení Samsung Galaxy A60. Odpovídají nejen svými rozměry, ale i zmíněným výřezem. Všechna také disponují vlastnostmi, které očekáváte. V první řadě se dokáží vypořádat s oděrkami, škrábanci a špínou. Některé starší šrámy dokonce dokáží vyplnit a zakrýt. Za další nemají nejmenší vliv na zobrazovací ani dotykové funkce telefonu. O jejich přítomnosti na obrazovce budete sotva vědět. Samozřejmostí je i oleofobní vrstva, která pomáhá minimalizovat výskyt otisků prstů. Displej bude díky nim čistší. Rozdíl mezi nimi spočívá především v tvrdosti. Zatímco ochranná fólie dosahuje na Mohsově škále tvrdosti materiálů na třetí příčku, u skla je to stupeň devátý. Díky tomu dokáže sklo lépe posloužit i v případě pádu. Umí totiž absorbovat jeho energii a rozbít se namísto displeje.

Velká obrazovka a solidní výkon - Samsung Galaxy A60

Samsung Galaxy A60 je vybavený super AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením a 16 miliony barev. Přední kamera nabízí neuvěřitelných 32 MP, takže potěší všechny fanoušky oblíbených selfie. Tolik výbavy si zaslouží nejen vaši pozornost, ale především kvalitní ochranu. S doplňky od nás ji můžeme zaručit.