Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy A41

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Originální tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A41 , ale i jemné ochranné folie

Je tady nový telefon Samsung Galaxy A41 a i pro něj musíme mít v Etuo.cz nachystány doplňky, které spolehlivě ochrání jeho velkou dotykovou obrazovku. Na chytrý telefon Samsung Galaxy A41 v kolekci čekají tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A41. Nemohou však chybět ani stále velmi populární jemné a pružné folie na displej. Klasické ochranné folie na mobil Samsung Galaxy A41 jsou základním doplňkem pro zabezpečení dotykového displeje. Jsou jemné, jejich tvrdost je jen 3H na Mohsově stupnici. Tvarem kopírují přední stranu mobilu Samsung Galaxy A41. Ochrannou folii jednoduše nalepíte přes celou přední stranu. Zabrání drobným oděrkám, které mohou obrazovku poškodit a chrání i před nečistotami. Zato tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A41 jsou trochu jiný kalibr. Jejich tvrdost je až 9H. Jsou tedy tak tvrdá, že odolají i při střetu s hodně ostrými a tvrdými kovovými předměty. Ochranná skla jsou tenká, čirá a kopírují tvar obrazovky mobilu Samsung Galaxy A41.

Tvrzené ochranné sklo šetří nervy i peníze za opravu mobilu Samsung Galaxy A41

Prasknutí displeje, uražení růžku nebo nevzhledný pavouk prasklin je otázkou pár okamžiků. Opravdu stačí jen málo a po obrazovce mobilu Samsung Galaxy A41 se prohánějí praskliny a mobil pak potřebuje zásah servisu. To co pak následuje, není nic příjemného. Na řadu přichází mazání paměti, hledání servisu a zaplacení účtu na nepříjemně vysokou částku. Jsou to jen zbytečné starosti. Jednodušší je koupit mobilu Samsung Galaxy A41 ochranné sklo. Navíc tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A41 mají speciální povrchovou úpravu, která odpuzuje nečistoty a prach. Dokonce na ochranném skle neulpívají ani klasické otisky prstů.

Smartphone Samsung Galaxy A41 s vůní klasiky

Chytrý mobil Samsung Galaxy A41 není žádným výstřelkem. Je to klasika od renomovaného výrobce, která se řadí k povedeným kouskům střední třídy.