Najdi obal pro svůj smartphone či tablet:
SAMSUNG
SAMSUNG GALAXY A20S
   
+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy A20s

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Tvrzená ochranná skla na mobil Samsung Galaxy A20s top kvality, ale i jemné folie na displej

Velká obrazovka smartphonu Samsung Galaxy A20s je každý den vystavována větším či menším nehodám. Tu jsou to jen umaštěné prsty, když u oběda zvednete telefon Samsung Galaxy A20s, jindy to je střet s tvrdým povrchem. Je tak jasné, že dodatečná ochrana obrazovky mobilu Samsung Galaxy A20s se hodí. Na trhu jsou k dostání velmi účinná tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A20s a jemné ochranné folie. Ochranná skla i folie na mobil Samsung Galaxy A20s najdete i u nás v e-shopu Etuo.cz. Ochranné folie na mobil Samsung Galaxy A20s jsou pouze základní ochranou. Folie na displej je měkká plastová membrána, která má tvar a rozměry přední části mobilu. Nicméně tvrdost ochranné folie je jen 3H. Počítejte, že po nalepení na displej mobilu Samsung Galaxy A20s, ho dokáže ochránit pouze před drobnými oděrkami a nečistotami. Kvalitní ochranu zařídí tvrzená ochranná skla na mobily Samsung Galaxy A20s. Mají tvrdost 9H. Ochrání nejen při střetu s ostrým kovovým hrotem, ale při pádu jsou schopna zabránit i popraskání displeje.

Ochranné sklo na mobil Samsung Galaxy A20s zabrání popraskání i zbytečným výdajům za opravu

Držíte v rukou mobil Samsung Galaxy A20s a telefonujete. V tom do vás někdo nechtěně narazí na ulici. Běžná situace, která může skončit velkými nepříjemnostmi. Ty mohou nastat v momentě, kde se smartphone Samsung Galaxy A20s setká s tvrdým zemským povrchem. Rozbitý displej totiž může naprosto znehodnotit celý telefonu Samsung Galaxy A20s. Následují hledání servisu, pokusy o mazání paměti a používání náhradního telefonu. A nakonec ještě zaplatit vysokou cenu opravy. Malá investice do ochranného skla se tak opravdu vyplatí.

Smartphone Samsung Galaxy A20s

Mobil Samsung Galaxy A20s je základní kousek pro každodenní provoz. Nechybí na něm však velká obrazovka, fotoaparát s třemi kamerami a oblíbená čtečka otisků prstů.