Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy A20e

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A20e je velký pomocník

Displej mobilních telefonů je asi tím nejkřehčím, co nosíme po kapsách. Nic není tak náchylného na vrypy, šrámy či škrábance, jako právě displej mobilního telefonu. Stačí prakticky sekunda a vmžiku bude vás mobilní telefon na odpis. A nezáleží na tom, kolik jste za smartphone utratili, nebo jak dlouho jste jej vybírali. Neštěstí se bohužel nevyhýbá ani telefonu se značkou Samsung Galaxy A20e.

Ochraňte svůj telefon Samsung Galaxy A20e s tvrzenými ochrannými skly

Asi nikdo nechce, aby se mu podřel displej telefonu. To je to poslední, co bychom chtěli nebo si přáli. Přesto se to děje dnes a denně. Každý den si minimálně jeden člověk v České republice vyzkouší, že přeceňovat životnost displeje telefonu se nevyplácí. Přitom existuje účinná ochrana. Ochranné sklo přidá vašemu telefonu další vrstvu, přes kterou nebudou mít škrábance žádnou šanci. Na výběr máte buď tvrzená ochranná skla na mobily, anebo fólie na mobil. Jejich funkce je prakticky totožná - ochránit displej telefonu, ale jejich aplikace a vlastnosti jsou již trochu odlišné. Ochranné sklo se jednoduše aplikuje, nevznikají pod ním nevzhledné bubliny a ochrání váš telefon jako štít od Kapitána Ameriky. Na druhou stranu je ochranná fólie mnohem ohebnější a variabilnější, díky čemuž sama vydrží hodně dlouho a významně prodlouží životnost vašemu telefonu. Fólie na displej Samsungu Galaxy A20e se sice trochu složitěji nalepuje, ale to rozhodně nesnižuje její účinnost nebo kvalitu.

Představení Samsungu Galaxy A20e

Samsung Galaxy A20e je příjemný startovní model telefonu, který je určitě vhodné chránit ochrannou fólií nebo tvrzeným sklem. Je příjemným smartphonem pro ty nejméně náročné. Smartphone Galaxy A20e od společnosti Samsung vás ohromí bezrámečkovým 5,8" Infinity-V displejem s rozlišením HD+. Typ použitého panelu naznačuje přítomnost malého výřezu, ve kterém se ukryla přední kamera s rozlišením 8 Mpx a světelností objektivu f/2.0. Po stránce designu a zpracování se ale jedná o kousek, který poohlíží malinko výše. Navíc si můžete vybrat z několika barevných variant, aby se smartphone co nejlépe sladil s vaším stylem. S Galaxy A20e ve vašich rukách se okamžitě stanete profesionálním fotografem. Záběry budou jasné a ostré ve dne v noci. Hlavní fotoaparát má totiž rozlišení 13 Mpx s clonou f/1.9. Kromě fotoaparátů skrývá zadní strana také senzor otisků prstů.