Ochranné fólie a tvrzená skla pro Samsung Galaxy A11

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 172
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vysoce kvalitní tvrzená ochranná skla na mobily SAMSUNG GALAXY A11 i folie na displej

Pro dotykový displej mobilu SAMSUNG GALAXY A11 jsme v e-shopu Etuo.cz připravili kvalitní tvrzená ochranná skla i jemné folie na displej. To jaký doplněk pro obrazovku mobilu SAMSUNG GALAXY A11 zvolíte, záleží jen na vás a vašich preferencích. Tvrzená ochranná skla na mobil SAMSUNG GALAXY A11 jsou topem v zabezpečení a ochraně obrazovky telefonu. Pro dotykový displej jsou něco jako tenké a čiré brnění, které nepoškrábe ani hodně ostrý hrot kovového předmětu. Ochranná skla na mobil Samsung Galaxy A11 jsou však z plastu s velkou molekulární hustotou, která jim dává tvrdost 9H na Mohsově stupnici. Tvrzená ochranná skla na mobily SAMSUNG GALAXY A11 jsou čirá, tenká a mají příjemně oblé okraje. Nalepíte je na celou přední část mobilu SAMSUNG GALAXY A11 a krásně s ní splynou. Neruší design chytrého telefonu SAMSUNG GALAXY A11 ani funkce jeho obrazovky. Folie na mobil SAMSUNG GALAXY A11 jsou něco jiného. Jsou z jemné plastové membrány. I folii nalepíte na přední stranu chytrého telefonu SAMSUNG GALAXY A11. Nicméně dokáže ji ochránit pouze před drobnými oděrkami

Tvrzené ochranné sklo na mobil SAMSUNG GALAXY A11 zachrání obrazovku i peníze

Proč na obrazovku telefonu SAMSUNG GALAXY A11 lepit ochranné sklo či folii na displej. Protože displej mobilu SAMSUNG GALAXY A11 je křehký a stačí málo a může prasknout. Oprava obrazovky mobilu SAMSUNG GALAXY A11 pak bývá velice drahá. A to nemluvíme o všech nepříjemnostech, které s opravou v servisu souvisí. Folie na mobil SAMSUNG GALAXY A11 poskytují menší a spíše kosmetickou ochranu. Ochranná folie je proto ideální v kombinaci s kvalitním knížkovým či flipovým obalem na mobil.

Chytrý mobil Samsung Galaxy A11

Krásný smartphone Samsung Galaxy A11 je ideální pro méně náročného uživatele, který však potřebuje funkce smartphonu. A stačí mu, když je bude mít v základu.