Ochranné fólie a tvrzená skla pro Realme 7 Pro

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedna vrstva nestačí

Co by byl telefon bez obrazovky? Právě na displeji se odehrává všechno podstatné. V případě telefonu Realme 7 Pro na něm najdeme i čtečku otisku prstů, to je další důvod, proč mu zajistit vyšší ochranu. Od výrobce je displej vybavený Corning Gorilla Glass 3, ale my víme, že jedna ochranná vrstva nestačí. Proto vám nabízíme fólie na displej a tvrzená ochranná skla na mobily Realme 7 Pro v kvalitě, za kterou ručíme.

Ochranné sklo i fólie na mobil

Skla i fólie na mobil z naší nabídky mají celou řadu společných vlastností. Obrazovku telefonu zajistí proti oděrkám, škrábancům i špíně. Některé starší vrypy dokonce dokáží zakrýt. Oleofobní vrstva, kterou jsou ošetřené, se vypořádá s dalším nešvarem, který displeje telefonu často trápí a tím jsou otisky prstů. Sami se snadno přesvědčíte, že na povrchu jich bude ulpívat mnohem méně. Oba typy doplňků přesně odpovídají rozměrům telefonu a počítají i s otvorem pro přední kameru, který je situovaný do levého horního rohu. Zobrazovací i dotykové funkce přitom zůstanou nezměněné. Ověřit si to můžete například na čtečce otisků prstů, která je v případě tohoto přístroje součástí displeje. Ochranná fólie vedle toho láká na minimální tloušťku, na přístroji o ní prakticky nebudete vědět. Ochranné sklo je o něco silnější. Je to dáno jeho tvrdostí. Větší tvrdost rovná se větší ochrana. Displej vašeho telefonu Realme 7 Pro ji dokáže zajistit i v případě pádu. Pokud k němu dojde, sklo rozloží jeho energii a když to bude nutné, rozbije se namísto přístroje.

Konkurenci strčí do kapsy

Každý z 6,4 placů telefonu Realme 7 Pro se může pochlubit Amoled displejem s Full HD+ rozlišením. Amoled displeje jsou u telefonů střední třídy spíše vzácností. Značka Realme je však proslulá tím, že své telefony vybavuje lépe než konkurence a žádá přitom peníze, za které je běžné pořídit si telefon s mnohem méně působivými parametry.