Ochranné fólie a tvrzená skla pro Realme 6

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tenké a pružné folie na displej a kvalitní tvrzená ochranná skla na mobil Realme 6

V e-shopu Etuo.cz se snažíme, aby každý model měl vše potřebné pro svou ochranu. Je také nezbytné, aby doplňky byly vyrobené přesně na míru každému modelu a mohly tak bezvadně sloužit. Proto i pro smartphone Realme 6 máme nachystanou kolekci doplňků pro ochranu velké dotykové obrazovky, kde jsou tvrzená ochranná skla na mobily Realme 6 i folie na displej. Ochranná skla na mobil Realme 6 jsou vyrobena ze speciálního plastu, tedy ne ze skla, jak by se podle názvu mohlo zdát. Tento speciální plast má ale vysokou molekulární hustotu a díky ní také vynikající tvrdost, která dosahuje čísla 9H na Mohsově stupnici. Ochranná skla tedy nepoškodí ani ostrý kovový hrot, nebo velmi tvrdý povrch. Na druhé straně jemná folie na mobil Realme 6 leží na druhé straně Mohsovy stupnice. Její tvrdost je pouhých 3H. Zaujme tedy spíše velmi nízkou cenou. Folie na displej můžeme s čistým svědomím doporučit pouze v kombinaci s kvalitním obalem na mobil Realme 6.

Ochranná skla neruší obraz ani funkčnost a spolehlivě chrání obrazovku mobilu Realme 6

Ochranná skla jsou absolutně čirá, nic tak neruší krásný obraz mobilu Realme 6. Jejich tvar a rozměry odpovídají telefonu Realme 6, po nalepení, tak prakticky splynou s displejem a neruší požitek ze super obrazu, ani všechny funkce a ovládání. Při dlouhých hovorech oceníte příjemně zaoblené hrany. Tvrzená ochranná skla na mobily Realme 6 mají pouze 0,3 mm, mobilu Realme 6 tak nepřidávají na tloušťce. Folie na displej je tenká membrána, kterou snadno nalepíte na celou přední stranu. I ochranná folie, kopíruje tvar a rozměry telefonu Realme 6.

Chytrý mobil Realme 6

Mobil Realme 6 se snaží zaujmout výbavou, kterou známe spíše u dražších telefonů. Velký displej asi není překvapením, ale u tohoto modelu má obnovovací frekvenci 90 Hz.