CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Realme

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tvrzená ochranná skla na mobily Realme, ale také jemné folie na displej

Smartphony Realme patří k spíše dostupnějším zařízením, ale to vůbec neznamená, že nepotřebují chránit citlivou obrazovku. Navíc u mnoha modelů Realme je obrazovka mobilu skutečně velká. Tvrzená ochranná skla na mobily Realme umí zabezpečit obrazovku mobilu v celé její ploše. Snadno je na ni nalepíte. V balení jsou k tomu připojeny praktické doplňky, která vám pomohou obrazovku důkladně očistit od všech nečistot. Tvrzená ochranná skla na mobil Realme jsou vyrobena z velmi tvrdého plastu, který má vysokou molekulární hustotu. Právě ta propůjčuje ochrannému sklu jeho tvrdost 9H na Mohsově stupnici. Mobil Realme s ochranným sklem je tak ochráněn proti nečistotám, tvrdým hrotům, ale také při nechtěném pádu na tvrdý povrch. Na druhé straně jsou tady i folie na mobil Realme, které poskytují nižší stupeň ochrany. Jsou velmi měkké, a proto je můžeme doporučit pouze s kvalitním knížkovým či flipovým obalem na mobil Realme.

Kdy investovat do ochranného skla na mobil Realme

Vždycky. Bohužel je to tak. Velká obrazovka každého chytrého telefonu, a mobily Realme nevyjímaje, je neustále vystavena nejrůznějším nebezpečím. Jendou je to nechtěný pád, podruhé klíče v batohu, jindy zase mobil Realme rukou vašich dětí. A navíc, tvrzená ochranná skla na mobil Realme nejsou velkou investicí. Umí však minimalizovat riziko poškrábání nebo prasknutí displeje mobilu Realme. A tím vám může ochranné sklo ušetřit spoustu peněz za případnou opravu mobilu Realme, ale také nervů a nepříjemností. Vyhledat totiž specializovaný servis pro Realme, připravit mobil Realme na opravu a doprava mobilu do servisu, zabere spoustu času. A pak si představte dny s náhradním telefonem.

Chytré mobily Realme

Řada mobilů Realme patří k typickým asijským zástupcům na mobilním trhu. Jsou nabité technologiemi a mají velmi dostupné ceny. Je to především vlivem mateřské značky Oppo, která tento přístup zaujímá u všech svých modelových řad.