+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro OPPO Reno 10x Zoom

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Je libo ochranná skla na mobily OPPO Reno 10x Zoom?

Připravili jsme pro váš telefon OPPO Reno 10x Zoom jak tvrzená ochranná skla na mobily, tak i jemné folie na displej. Oba produkty jsou od spolehlivých dodavatelů. Jsou vyrobeny v rozměrech obrazovky telefonu OPPO Reno 10x Zoom a z kvalitních materiálů. Balení obsahují návod nebo dokonce i pomůcky pro bezchybné nalepení ochranného skla na mobil OPPO Reno 10x Zoom. Tvrzená ochranná skla na mobil OPPO Reno 10x Zoom jsou ze speciálního plastu. Je to tak, název výrobku trochu zavádí. Nicméně ochranné sklo je výborné. Jeho tvrdost dosahuje 9H na Mohsově stupnici. Tuto tvrdost ochranné sklo získalo díky vysoké molekulární hustotě. Tvrzená ochranná skla na mobily jsou krásně čirá a skvěle vedou energii dotyku prstu. Jedinečný obraz mobilu OPPO Reno 10x Zoom i jeho funkce tak zůstávají plně zachovány.

Ochranné sklo nebo folii na mobil OPPO Reno 10x Zoom a proč?

Začneme od konce. Protože ochranná skla a částečně i folie na mobil OPPO Reno 10x Zoom mohou ušetřit spoustu peněz. Určitě to znáte sami. Špatně položený mobil, pád nebo setkání telefonu s tvrdým předmětem v tašce a obrazovka mobilu praskne. Rázem je pryč skvělý obraz a funkce. Pokud tedy vůbec lze telefon OPPO Reno 10x Zoom dále používat. Na řadu přijde servis, nepříjemnosti s náhradním mobilem a vysoká částka za opravu. Výměna dotykového displeje u mobilu OPPO Reno 10x Zoom může přijít i na několik tisícovek. Malá investice do ochranného skla se tak rychle vrátí. Folie na mobil OPPO Reno 10x Zoom poskytuje nižší stupeň ochrany. Ochranné folie mají tvrdost jen 3H. Ochrání před drobnými oděrkami a nečistotami.

Skvěle vybavený smartphone OPPO Reno 10x Zoom

Telefon OPPO Reno 10x Zoom patří ke špičkovým mobilům pro náročnější uživatele. Má vynikající výbavu, která slibuje nádherné fotografie a spoustu zábavy.