Ochranné fólie a tvrzená skla pro Oppo Reno

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranná skla i folie na mobil Oppo Reno

Nejen mobily z main streamu potřebují ochránit dotykový displej. Jsme si toho vědomi, a proto jsme v e-shopu etuo.cz připravili kolekci pro smartphony Oppo Reno. Najdete v ní tvrzená ochranná skla na mobil Oppo Reno i ochranné folie. I když by vás název „ochranné sklo“ mohl zmást, nehledejte za tím skleněný produkt. Ochranné sklo je vyrobeno ze super tvrdého plastu. Ten svou tvrdost, která dosahuje 9H na Mohsově stupnici, získal díky vysoké molekulární hustotě a speciálnímu postupu výroby. Tvrzená ochranná skla na mobily Oppo Reno jsou velmi tenká. Mají pouhých 0,3 mm a zaoblené okraje, což oceníte pokaždé, když budete držet telefon v ruce. Jsou absolutně čirá a ideálně vedou energii dotyku prstu. Nic tak nebrání využívat všechny funkce i nádherný obraz mobilu Oppo Reno. Folie na mobil Oppo Reno jsou tenké plastové membrány, které jednoduše nalepíte na obrazovku telefonu.

Ideální ochrana obrazovky telefonu Oppo Reno

Tvrzená ochranná skla na mobily Oppo Reno poskytují telefonům ideální ochranu před mechanickým poškozením. Jsou tak tvrdá, že jim neublíží ani ostrý kovový hrot. Jaký? Co třeba klíče pohozené v kabelce spolu s telefonem Oppo Reno? Ano i to se stává. Mají speciální povrchovou nano úpravu. Ta odpuzuje z ochranného skla nečistoty a zabraňuje uplívání mastnoty z otisků prstů. Jinou možností jsou folie na displej na mobil Oppo Reno. Poskytují pouze základní ochranu před drobnými oděrkami, prachem a nečistotami. Proto folie na mobil Oppo Reno doporučujeme využívat v kombinaci s kvalitním obalem na mobil, který mobilu poskytne dodatečnou ochranu.

Zajímavý a skvěle vybavený telefon Oppo Reno

Smartphony Oppo Reno patří k výborně vybaveným kouskům, které sice nepatří k main streamu, ale o to víc překvapí. Na první pohled zaujmou luxusním designem. Některé modely řady Oppo Reno mají i tzv. žraločí ploutvičku, která ukrývá selfie kameru.