+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro OPPO Find X2 Neo

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Připraveni na ochranu displeje s tvrzenými ochrannými skly i foliemi na mobil OPPO Find X2 Neo

Smartphone OPPO Find X2 Neo má velký dotykový displej s krásným obrazem. A pokud chceme, aby zůstal dlouho bez poskvrny, potřebuje dobrou ochranu. Na výběr jsou připravena super tvrdá ochranná skla na mobily OPPO Find X2 Neo, ale také jemnější folie na displej. Tvrzená ochranná skla na mobil OPPO Find X2 Neo nejsou vyrobena ze skla, jak by se mohlo zdát. Jejich základem je speciální plast, který má vysokou molekulární hustotou a právě ona mu propůjčuje tvrdost, která dosahuje až 9H na Mohsově stupnici. Znamená to, že mobilu OPPO Find X2 Neo, který má na sobě ochranné sklo, neublíží ani ostrý kovový hrot nebo velmi tvrdý povrch. Pak jsou zde ještě ochranné folie. Folie na mobil OPPO Find X2 Neo jsou jemné plastové membrány, které displeji telefonu poskytují pouze omezenou ochranu proti oděrkám a nečistotám.

Tvrzená ochranná skla na mobil OPPO Find X2 Neo jsou dobrou ochranou

Ochranná skla na mobily OPPO Find X2 Neo i folie na sklo mají jedinou funkci. Nalepené na displeji mají ochránit jeho celistvost. Musí zabezpečit displej před mechanickým poškozením. Ochranná skla jsou topem v zabezpečení ochrany displeje mobilu OPPO Find X2 Neo. Jsou tak tvrdé, že je nepoškrábe kámen, ani klíče v kabelce. Navíc mají ochranná skla na mobil OPPO Find X2 Neo speciální povrchovou úpravu, která odpuzuje prach a nečistoty. Ochranné sklo snadno přilepíte na celou přední stranu mobilu OPPO Find X2 Neo. V balení je návod i praktické pomůcky k očištění displeje. Folie na mobil OPPO Find X2 Neo má omezenou působnost. Doporučujeme je pouze s kvalitním knížkovým obalem na mobil OPPO Find X2 Neo.

Smartphone OPPO Find X2 Neo

Výborný telefon OPPO Find X2 Neo má příjemný design, ale především skvělou výbavu. Za pozornost rozhodně stojí jeho fotoaparát a připravenost na 5G síť.