Ochranné fólie a tvrzená skla pro Oppo AX7

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Oppo AX7 je velký pomocník

I když jsou telefony značky Oppo zatím k mání pouze z dovozu od našich evropských sousedů, jsou doplňky pro ochranu displeje mobilu Oppo AX7 dostupné i u nás. V e-shopu etuo.cz nabízíme tvrzená ochranná skla na mobily i folie na displej pro většinu běžných značek mobilů, ale i pro ty méně tradiční. Je jasné, že všechny mobily s velkým displejem potřebují kvalitní ochranu. Tvrzená ochranná skla na mobily Oppo AX7 i folie na displej jsou od renomovaných výrobců, kteří mají s doplňky pro mobily bohaté zkušenosti a sází na kvalitní materiály. Ochranné sklo i folie na mobil Oppo jsou vyrobeny tak, že kopírují rozměry a tvar telefonu. Ideálně tak na něj sednou a dobře displej chrání.

Folie na displej Oppo AX7

To, že telefon s velkým displejem potřebuje obrazovku chránit je jasné. Jaký z doplňků však zvolit a optimalizovat tak poměr cena a výkon? Je to jednoduché. Folie na mobil Oppo AX7 ochrání pouze v základu. Obrazovka telefonu je v bezpečí před běžnými oděrkami a nečistotami. Našim klientům doporučujeme folii na displej pouze v kombinaci s kvalitním obalem, který má přední otevírací část. Ta poskytne obrazovce dodatečnou ochranu. Tvrzené ochranné sklo na mobil Oppo AX7 poskytuje dotykovému displeji mnohem vyšší míru ochrany. Ochranné sklo je vyrobeno z plastu s vysokou molekulární hustotou. Má tvrdost 9H na Mohsově stupnici. To znamená, že odolá i střetu s velice ostrým kovovým hrotem. Ochranné sklo je tenké a má příjemně zaoblené hrany. Je dokonale čiré. Na telefonu Oppo AX7 není nijak zvlášť vidět. Instalace folie na displej i ochranného skla je jednoduchá.

Ultra tenká Oppo AX7

Smartphone Oppo AX7 pochází z výroby čínského giganta, který pomalu ale jistě obsazuje evropské trhy. Do Čech se telefony dostávají zatím ze zahraničních e-shopů, ale je jen otázkou času, kdy zde přijdou i oficiálně. Mobil Oppo AX7 rozhodně má co nabídnout. Zajímavý design, velice solidní hardware i super foťák.