CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Oppo

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jak ochránit telefon OPPO před poničením?

Pokud se rozhodnete si zakoupit jeden firmou OPPO nabízených telefonů, tak je dobré jej chránit před všudypřítomným hrozícím nebezpečím jeho poškrábání či tvorby rýh na jeho displeji nebo těle, pořízením některého z produktů určených výhradně pro tyto účely ochrany vašeho mobilního zařízení. Pořídit si můžete například ochranné sklo, nejvíce pak z nich doporučujeme tvrzená ochranná skla na mobily, jež dokáží perfektně ochránit zejména displej vašeho mobilního telefonu značky OPPO při neopatrné či nešetrné manipulaci s ním. Alternativu k ochranným sklům pak představují fólie na mobil. Takováto ochranná fólie je připravena ušetřit displej vašeho telefonu OPPO od nežádoucích škrábanců. Fólie na displej pak představují zároveň i to nejlevnější řešení, jak uchovat v bezpečí obrazovku vašeho smartphonu.

Proč chránit tento telefon ochranným sklem či fólií?

Ať už se na svůj telefon od čínské firmy OPPO rozhodnete umístit ochranné sklo nebo fólii, tak v každém případě toto rozhodnutí bude krokem správným směrem, neboť obě vyjmenované varianty dokáží váš displej perfektně ochránit před jeho poškozením a s tím spojenými náklady, jež byste jinak museli vynaložit na jeho opravu. Kromě vaší peněženky pomůže nákup i vzhledu vašeho telefonu, protože mobily s nalepeným kvalitním ochranným sklem či fólií vypadají prostě tak nějak stylověji.

Co je firma OPPO vůbec zač?

Jak již bylo zmiňováno, tak firma OPPO je čínským výrobcem spotřební elektroniky, dokonce se jedná o pátého největšího výrobce mobilních telefonů na celém světě! Tato společnost byla založena již v roce 2001 a aktuálně sídlí ve městě Dongguan. V dřívějších dobách již své výrobky nabízela i v Evropě, pak se ale z evropského trhu stáhla, v roce 2018 ovšem učinila comeback. Telefony od čínského výrobce OPPO sice nepatří na českém trhu k těm hojně prodávaným, nicméně své kvality rozhodně mají. Aktuálně máte možnost si pořídit dva modely těchto telefonů (OPPO RX 17 Neo a OPPO RX17 Pro), přičemž ostatní modely, jež se na našem trhu objevily, byly již vyprodány.