+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro OnePlus Nord N100

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Posila pro váš displej

Telefon OnePlus Nord N100 výrobce vypustil do světa s displejem vybaveným Corning Gorilla Glass 3. Solidní základ bychom proto měli. V každém případě je na místě tuto ochranu zesílit nákupem kvalitního ochranného skla či fólie na mobil. Na vašem etuo.cz najdete ochranné doplňky, které můžeme vřele doporučit. Nejen, že splňují naše přísná kritéria kvality, ale navíc se mohou pyšnit celou řadou užitečných funkcí.

Navržené přímo pro OnePlus Nord N100

Mezi základní vlastnosti, kterými tvrzená ochranná skla na mobily i fólie na displej disponují, patří schopnost ochránit váš telefon před oděrkami, škrábanci a špínou. Rizika totiž číhají nejen na každém rohu, ale také v každé kabelce, tašce či kapse. Přesné rozměry a ohled na specifika toho kterého telefonu jsou přitom naprostou samozřejmostí. Ochranná fólie i sklo pro telefon OnePlus Nord N100 proto musí počítat s průstřelem pro čelní 8Mpx kameru. Jinak se k nám do nabídky nemohou dostat. Další společnou vlastností je nulový vliv na zobrazovací a dotykové vlastnosti telefonu. Při správném nasazení by měl telefon fungovat stejně dobře, jako kdybyste na obrazovce nic neměli. Speciální vlastností, kterou naše příslušenství má, je oleofobní vrstva, díky které nebudou na displeji tolik zůstávat nevzhledné otisky prstů.

Na tvrdosti záleží

Nejspíš vás zajímá, jaký je tedy mezi oběma typy doplňků rozdíl? Odpověď spočívá ve tvrdosti použitého materiálu. Ochranné sklo se může pochlubit výjimečnou tvrdostí. Na Mohsově škále, která tvrdost materiálů měří, dosahují skla devátého stupně z deseti možných. Nic tvrdšího pro váš telefon pořídit ani nelze. Tato tvrdost se promítá do schopnosti zabezpečit telefon pro případ pádu. Pokud k němu dojde, sklo dokáže pojmout jeho energii a když je to nezbytné, rozbije se namísto displeje. Ochranná fólie takovou tvrdost nemá. Může se však pochlubit zcela minimální tloušťkou. Na displeji o ní prakticky nebudete vědět.