Ochranné fólie a tvrzená skla pro OnePlus Nord N10 5G

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Počítáme se vším

Zaoblené rohy, 6,49 palců a průstřel pro přední kameru se 16 Mpx. Se vším z toho počítá každé ochranné sklo i fólie na mobil OnePlus Nord N10 5G v naší nabídce. Vy se můžete zaměřit na klíčové vlastnosti, kterými chcete, aby tito šikovní pomocníci proti oděrkám, škrábancům a špíně disponovali.

Co spojuje a odlišuje skla i fólie na displej?

Tvrzená ochranná skla na mobily i fólie na displej mají celou řadu společných vlastností. Vedle zmíněné obrany před mechanickým poškozením je to například ošetření oleofobní vrstvou, která zabraňuje zvýšenému výskytu otisků prstů. Telefon OnePlus Nord N10 5G bude díky tomu působit čistším dojmem a to i na denním světle. Oba typy doplňků spojuje také nulový vliv na zobrazovací či dotykové vlastnosti telefonu. Smartphone s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí, a barvy si zachovají svou sytost, jako byste na displeji nic neměli. Hlavním rozdílem je tvrdost použitého materiálu a s ním související tloušťka. Ochranná fólie je o něco měně tvrdší a také výrazně tenčí. Na displeji o ní prakticky nebudete vědět. Ochranné sklo je sice silnější, ovšem za svou tvrdost se odmění zvýšenou ochranou v případě pádu. Pokud k němu nedopatřením dojde, sklo dokáže rovnoměrně rozložit jeho energii, a když to bude nezbytné, rozbije se namísto displeje. My vám doporučujeme sklo co nejdříve opatrně sejmout a vyměnit za nové, aby byla vaše obrazovka opět chráněná.

Udrží je od těla

Telefonu OnePlus Nord N10 5G dal výrobce do vínku IPS LCD displej s 90 Hz obnovovací frekvencí. Jednotlivé obrazy se budou na telefonu střídat tak rychle, jak si jen budete přát. Důležité pixely chrání Corning Gorilla Glass 3, ovšem jedna taková vrstva rozhodně nestačí. Případné šrámy by mohly velmi znepříjemnit prohlížení jakéhokoli obsahu. Proto vám předkládáme štědrou nabídku ochranných doplňků, které vašemu OnePlus Nord N10 5G pomohou držet všechny škrábance, oděrky či špínu pěkně od těla.