+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Ochranné fólie a tvrzená skla pro OnePlus 8

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Kvalitní tvrzené ochranné sklo i velmi jemné folie na mobil OnePlus 8

Také displej krásného designového telefonu OnePlus 8 potřebujete zvýšenou ochranu. V e-shopu Etuo.cz je pro něj připravena kolekce špičkových doplňků pro ochranu celé přední strany. Vybírat můžete tvrzená ochranná skla na mobily OnePlus 8 nebo stále oblíbené folie na displej. Ochranná folie na mobil OnePlus 8 je jednoduchá a pružná plastová membrána, kterou snadno přilepíte na celou přední část mobilu. Folie na displej je relativně měkká a tak zabezpečí displej pouze před drobnými oděrkami při používání telefonu OnePlus 8. S klidným srdcem ji můžeme doporučit pouze v kombinaci s k s kvalitním pouzdram na mobil OnePlus 8. Na druhé straně tvrzené ochranné sklo je pro obrazovku telefonu OnePlus 8 jako malý pancíř. Je velice tvrdé. Jeho tvrdost je až 9H na Mohsově stupnici. Ochranné sklo na mobil OnePlus 8 je ze speciálního plastu s vysokou molekulární hustotou. Ochranná skla na mobily OnePlus 8 jsou velice tenká a mají příjemně zaoblené hrany. Na obrazovce mobilu OnePlus 8 na něj po nalepení rychle zapomente. Tvrzená ochranná skla na mobily OnePlus 8 jsou zcela čirá, a tak neruší obraz. Odolají i poškrábání ostrým kovovým hrotem.

S ochranným sklem na mobilu OnePlus 8 můžete ušetřit

Ochranné sklo na mobil OnePlus 8 vám může ušetřit několik tisíc korun a také spoustu zbytečných nervů. Výměna dotykového displeje mobilních zaříezní totiž vůbec není levnou záležitostí. Přitom tvrzená ochranná skla na mobily OnePlus 8 jsou velmi cenově dostupná a jejich nalepení trvá jen pár minutek. Výrobce k ochrannému sklu dodává praktické pomůcky, se kterými to zvládne opravdu každý. Ochranné sklo na mobil OnePlus 8 doporučujeme na sport i do přírody.

Smartphone OnePlus 8

Pokud chcete ochutnat špičku současných mobilních technologií, je smartphone OnePlus 8 dobrou volbou. Má krásný design a naprosto úchvatný výkon, který uspokojí i velmi náročnou klientelu.