Ochranné fólie a tvrzená skla pro OnePlus 7T Pro

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranná skla na mobily OnePlus 7T Pro i jemné folie na displej

I pro nový model mobilu OnePlus 7T Pro máme připraveny doplňky pro ochranu obrazovky. Najdete tak u nás klasické folie na mobil OnePlus 7T Pro i velmi kvalitní tvrzená ochranná skla na mobily OnePlus 7T Pro. A záleží pouze na vašich prioritách, jaký způsob ochrany obrazovky mobilu OnePlus 7T Pro zvolíte. Tvrzená ochranná skla na mobily OnePlus 7T Pro jsou ze speciálního plastu. Ten má vysokou molekulární hustotu, a tím také vysokou tvrdost. Tvrdost ochranného skla na mobil OnePlus 7T Pro dosahuje až 9H. V pohodě tak odolá i kovovému hrotu nože nebo klíčů. Tvrzená ochranná skla na mobily OnePlus 7T Pro se lepí přímo na obrazovku telefonu. Nemusíte se bát, že by narušila design nebo některou z funkcí. Ochranná skla na mobily OnePlus 7T Pro jsou tenká, čirá a mají příjemně oblé hrany.

Tvrzená ochranná skla na mobily OnePlus 7T Pro umí ušetřit spoustu peněz

Folie na mobil OnePlus 7T Pro jsou měkké membrány, které se také lepí na displej. Ochrání však jen proti drobným oděrkám a nečistotám. Chcete-li tedy předejít nepříjemnostem, je lepší podívat se na ochranná skla. Asi to také znáte. Malá nepozornost a obrazovka mobilu OnePlus 7T Pro může popraskat. Rozbíhající se pavouk prasklin ruší nejen požitek z obrazu, ale také některé z důležitých funkcí. No, a když už najdete spolehlivý servis, který umí provést výměnu displeje u mobilu OnePlus 7T Pro, nepříjemně vás překvapí cena opravy. Ochranná skla se proto vyplatí nalepit na obrazovku mobilu OnePlus 7T Pro ihned po jeho zakoupení. Folie na mobil OnePlus 7T Pro doporučujeme používat pouze s kvalitním knížkovým či flipovým obalem.

Smartphone OnePlus 7T Pro

Chytrý telefon OnePlus 7T Pro je, stejně jako jeho bratr OnePlus 7T, skvěle vybavený. Za příjemnou cenu držíte v ruce výkonný mobil s velmi dobrým fotoaparátem a vysouvacím selfie modulem.