Ochranné fólie a tvrzená skla pro OnePlus 7 Pro

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné doplňky pro obrazovku telefonu One Plus 7 Pro

Telefon One Plus 7 Pro má extra velkou obrazovku se skvělým rozlišením. Dokonalý tvar a velký displej je však v neustálém ohrožení vnějšími vlivy. Potřebují účinnou ochranu. V e-shopu Etuo.cz najdete doplňky pro mobil One Plus 7 Pro, které dokáží ochránit obrazovku při větších či menších nehodách. Tvrzená ochranná skla na mobily One Plus 7 Pro jsou nejvyšším stupněm ochrany. Jsou z tvrdého plastu o vysoké molekulární hustotě. To díky ní je ochranné sklo tak tvrdé a odolá i ostrému kovovému hrotu. Druhou variantou ochrany displeje mobilu One Plus 7 Pro jsou folie na displej. Ochranná folie je tenká membrána, kterou jednoduše přilepíte na celou obrazovku. Okamžitě ji chrání před drobnými oděrkami, mastnými otisky i nečistotami.

Malá investice, která ušetří peníze i nervy - One Plus 7 Pro

Ochranná skla i folie na mobil jsou relativně malé investice, která vám mohou ušetřit spoustu nepříjemností a dodatečných nákladů. Stačí jen malá prasklina, vryp na špatném místě a radost z nového telefonu One Plus 7 Pro je pryč. Ochranná skla vyžadují sice vyšší náklady, ale jsou velice účinnou ochranou displeje mobilu One Plus 7 Pro. Chrání i při pádu telefonu One Plus 7 Pro na tvrdý povrch. Pádu samotnému bohužel nezabrání, ale minimalizuje nepříjemné důsledky, jako je prasknutí displeje nebo dokonce i jeho rozbití. Folie na mobil je méně účinnou ochranou, kterou doporučujeme pouze v kombinaci s dobrým obalem na mobil One Plus 7 Pro.

Výkonný telefon One Plus 7 Pro s moderním designem

Smartphone One Plus 7 Pro patří k telefonům ze zcela bezrámečkovým designem. Velká plocha obrazovky tak pokrývá celou přední část. Selfie kamera je ukrytá ve vysunovacím mechanismu, který je testován na vysokou zátěž. V obrazovce najdete i čtečku otisků prstů. Mobil One Plus 7 Pro má vysoký výkon a solidní baterii. Potěší i výborně vybavený fotoaparát.