Ochranné fólie a tvrzená skla pro OnePlus 7

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

One Plus 7 - Prostředky ochrany velké obrazovy

Smartphone One Plus 7 má obrazovku skutečně velikých rozměrů a ta potřebuje důkladnou ochranu. V e-shopu Etuo.cz máme připraveny doplňky, které umí zabránit následkům malých či větších nehod. Základem jsou folie na mobil One Plus 7. Ochranná folie dokáže ochránit velkou plochu dotykového displeje mobilu One Plus 7 před drobnými oděrkami. Zabrání i průniku nečistot a usazování prachu a mastných skvrn na obrazovce. Folie na displej je tenká membrána, která kopíruje tvar obrazovky a dobře na ni sedne. Tvrzená ochranná skla na mobily One Plus 7 poskytují vyšší stupeň ochrany. Jsou velice tvrdá, zbroušená na nízkou tloušťku a mají příjemně zaoblené hrany. Vlastnosti, které oceníte, jakmile bude ochranné sklo nalepené na mobilu One Plus 7.

Úspora nákladů na opravy: One Plus 7

Smartphony obecně nepatří mezi levné zařízení a o mobilu One Plus 7 to platí dvojnásob. Velká obrazovka telefonu One Plus 7 poskytuje spoustu zábavy, ale zároveň je místem, kde je telefon velmi zranitelný. Stačí jen málo, jeden neopatrný pohyb a obrazovka telefonu One Plus 7 může být poškozena. Výměna pak může přijít i na několik tisícovek. A to nemluvíme o nepříjemnostech s náhradním telefonem po dobu opravy. Tvrzená ochranná skla na mobily One Plus 7 jsou pak skvělou investicí. Ochrání obrazovku telefonu One Plus 7 i při střetu s ostrým kovovým hrotem. Folie na mobil je zajímavou alternativou, kterou doporučujeme pouze v kombinaci s odolným obalem na mobil.

Zajímavý bezrámečkový smartphone One Plus 7

Telefon One Plus 7 má inovativní design bez rámečku. Selfie kamera je umístěná ve výřezu v horní částí obrazovky telefonu One Plus 7. Smartphone má skvělý duální fotoaparát a selfie foťák s vysokým rozlišením. O výkon telefonu One Plus 7 se stará procesor Qualcomm Snapdragon 855 s podporou 6 GB RAM, popřípadě 8 GB. Základní paměť má zajímavých 128 GB, ale můžete koupit i variantu s 256 GB.