Ochranné fólie a tvrzená skla pro Nokia 2.2

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jemné folie na displej i ochranná skla na mobil Nokia 2.2

Produkty v e-shopu etuo.cz jsou šité přímo na míru jednotlivým modelům telefonů. A tak i pro smartphone Nokia 2.2 musíme mít připravenou kolekci, kde jsou tvrzená ochranná skla na mobily Nokia 2.2 i folie na sklo. Ochranná skla nejsou, jak by název mohl napovídat, ze skla, ale ze speciálního plastu. Ten má vysokou molekulární hustotu a díky ní také vynikající tvrdost. Ta dosahuje čísla 9H na Mohsově stupnici. Znamená to, že ochranná skla nepoškodí ani ostrý kovový hrot. Folie na mobil Nokia 2.2 leží na opačné straně Mohsovy stupnice. Její tvrdost je pouhých 3H. Nicméně je zajímavá snadnou manipulací a cenovou dostupností. Folie na displej doporučujeme pouze v kombinaci s kvalitním obalem na mobil Nokia 2.2.

Dokonalý obraz i účinná ochrana

Ochranná skla jsou absolutně čirá. Jsou vyrobena přesně ve tvaru a rozměrech telefonu Nokia 2.2 a tak ideálně dosednou na přední část telefonu. Neruší požitek ze super obrazu, ani příjemné ovládání prsty. Při dlouhých hovorech oceníte příjemně zaoblené hrany. Tvrzená ochranná skla na mobily Nokia 2.2 jsou tenounká. Mají jen 0,3 mm. Snadno tak zapomenete, že na mobilu Nokia 2.2 nějaké ochranné sklo je. A to je dobře. Folie na displej je tenká membrána, kterou snadno nalepíte na celou přední stranu. I ochranná folie, kopíruje tvar a rozměry telefonu Nokia 2.2. Nikde tak nečouhá a nepřekáží. Díky nízké ceně i při poškození můžete rychle a levně vyměnit za nový kousek.

Dostupný telefon Nokia 2.2

Smartphone Nokia 2.2 patří k cenově dostupným kouskům. Ocení ho především uživatelé, kteří hledají dobrou značku za ekonomickou cenu. Smartphone Nokia 2.2 má slušnou výbavu a operační systém Android Pie. Nicméně přislíbena je aktualizace na Android Q, což u ekonomických modelů nebývá zvykem. Z výbavy se můžete těšit na HD+ displej o velikosti 5,71 palce a až 32 GB základní paměti.