+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola One Hyper

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Tvrzená ochranná skla na mobil Motorola One Hyper

Pro smartphone Motorola One Hyper je ochranné sklo velmi důležitým doplňkem. Jsme si toho vědomi, proto jsme pro chytrý telefon Motorola One Hyper nachystali tvrzená ochranná skla na mobily Motorola One Hyper, ale také ochranné folie. Vše od prověřených dodavatelů, kteří dbají na kvalitní materiály a preciznost při výrobě. Ochranná folie na mobil Motorola One Hyper je naprostým základem v ochraně obrazovky mobilu. Je to pružná plastová membrána, která se lepí přímo na obrazovku mobilu Motorola One Hyper. Její tvrdost je jen 3H a tak ochrání pouze před drobnými oděrkami nebo nečistotami. Pokud chcete pro displej mobilu Motorola One Hyper pořádnou ochranu, podívejte se na tvrzená ochranná skla na mobily Motorola One Hyper. Ochranná skla nejsou skleněná, to je trochu zavádějící, ale jsou ze speciálního plastu. Díky vysoké molekulární hustotě a speciálnímu postupu výroby jsou tvrzená ochranná skla na mobily Motorola One Hyper velice tvrdá. Odolají i ostrému kovovému hrotu.

Výhoda ochranného skla na mobil Motorola One Hyper

Tvrzená ochranná skla na mobily Motorola One Hyper zajistí, že váš nový miláček bude déle bez kazů. Navíc se díky ochrannému sklu můžete spolehnout, že nic nepoškodí displej vašeho telefonu. Dokonce ani nechtěný pád mobilu Motorola One Hyper na zem. Tvrzená ochranná skla totiž dokáží pohltit část energie z dopadu a ochrání tak obrazovku před popraskáním. Kromě toho, že budete moci bez problémů využívat všech benefitů chytrého telefonu Motorola One Hyper, ušetříte i nemalé peníze, za opravu. Výměna rozbitého displeje mobilu Motorola One Hyper totiž může přijít i na několik tisícovek.

Moderní chytrý telefon Motorola One Hyper

Smartphone Motorola One Hyper jde s dobou, a tak jeho velká obrazovka není narušena jediným výřezem. Selfie kamerku najdete na mobilu Motorola One Hyper ukrytou ve vysouvacím zařízení na horní hraně mobilu. Čtečka otisků prstů na zadní straně je kombinovaná s informační diodou.