+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola One Fusion Plus

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vysoce kvalitní tvrzená ochranná skla na mobily Motorola One Fusion Plus i folie na displej

Displej telefonu Motorola One Fusion Plus nabízí krásnou podívanou i hodně místa na práci. Ale také potřebuje dobrou dodatečnou ochranu, protože jen tak bude dlouho dělat radost. Pro mobil Motorola One Fusion Plus jsme proto v e-shopu Etuo.cz nachystali jak tvrzená ochranná skla na mobily i velice jemné folie na displej. Záleží pouze na vás, který z produktů zvolíte. Nicméně měli byste vědět, že je mezi nimi velmi zásadní rozdíl. Ochranná skla mají velmi vysokou tvrdost 9H. Tvrzená ochranná skla na mobil Motorola One Fusion Plus jsou vyrobena z materiálu, který má vysokou molekulární hustotou. A to je důvod, proč je ochranné sklo tak tvrdé. Ochranná skla jsou krásně čirá, takže nic neruší obraz. Jsou velmi tenká, proto nezvětší objem mobilu. Nalepené ochranné sklo na mobilu Motorola One Fusion Plus s telefonem doslova splyne a všechny funkce tak zůstávají zachovány. Folie na mobil Motorola One Fusion Plus je jemná plastová membrána, která se také lepí na přední stranu telefonu. Pamatujte ale na to, že je velmi měkká. Ochrání tak pouze před oděrkami a nečistotami.

Ochranné sklo či folii na displej telefonu Motorola One Fusion Plus

Doplňky pro ochranu obrazovky šetří peníze i nervy. Oprava dotykového displeje mobilu Motorola One Fusion Plus patří k velice nákladným opravám. Malá investice do ochranného skla se zkrátka vyplatí. Folie na mobil Motorola One Fusion Plus jsou měkké a poskytují pouze omezenou ochranu. Proto je doporučujeme pouze s kvalitním obalem. Ideální jsou v kombinaci s obalem na mobil Motorola One Fusion Plus s přední otevírací klapkou. Ta obrazovku mobilu zabezpečí.

Smartphone Motorola One Fusion Plus

Chytrý mobil Motorola One Fusion Plus láká na zajímavě vybavený fotoaparát a neobvykle vybavenou selfie kameru. Má velmi příjemný výkon a dostatečně velké základní uložiště.