+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola One Action

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Tvrzená ochranná skla pro mobil Motorola One Action

Pro obrazovku telefonu Motorola One Action jsme v e-shopu Etuo.cz připravili kvalitní tvrzená ochranná skla i jednoduché folie na mobil. Tvrdá ochranná skla zabezpečí celou obrazovku mobilu Motorola One Action před poškozením. Jsou vyrobená z kvalitního plastu s vysokou molekulární hustotou. Právě tato molekulární hustota dala ochrannému sklu jeho tvrdost. Ta dosahuje až 9H na Mohsově stupnici. Ochranná skla jsou krásně čirá, velmi tenká a mají příjemně zakulacené hrany. Tvrzené ochranné sklo nalepíte přes celou přední stranu mobilu Motorola One Action. Díky minimální tloušťce nezmění design ani tvar mobilu Motorola One Action, ale dobře ho ochrání. Folie na mobil Motorola One Action jsou trochu něco jiného. Ochranná folie je tenká plastová membrána, která se také lepí na přední stranu mobilu. Její tvrdost je ale jen 3H. Ochrání mobil pouze před poškrábáním a nečistotami. Doporučujeme ji pouze s kvalitním obalem.

Malé ochranné sklo, které ušetří peníze i starosti

Tvrzená ochranná skla na mobil Motorola One Action stojí jen pár korun, ale mohou vás mnohého ušetřit. Akční mobil Motorola One Action budete hodně brát do terénu. Tam pak stačí jen špatný ťukanec a obrazovka mobilu Motorola One Action může popraskat. Potom následuje hledání servisu, výměna obrazovky a platba faktury. Ta může být na nepříjemně vysokou částku. Při tom stačí pouze ochranné sklo a tohle všechno si můžete ušetřit. Tvrzená ochranná skla na mobily Motorola One Action dokáží dokonce minimalizovat důsledky nechtěného pádu telefonu. Při dopadu pohltí část energie dopadu a tím ochrání celý dotykový displej.

Akční mobil Motorola One Action s kamerou

Na většinu chytrých telefonů lze natáčet videa. Ale smartphone Motorola One Action má skutečnou akční kameru, která umožňuje natočit bombastická videa přímo v terénu. Kamera je navíc širokoúhlá. Hlavní kamera fotoaparátu u mobilu Motorola One Action pak má rozlišení 48 MPx.