Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Moto G9 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 96
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Doplňte další plus

Možným mínusem telefonu Motorola Moto G9 Plus je jeho velká obrazovka. Čím větší displej, tím větší možnost jeho poškození. Tak to však zůstat nemusí. S kvalitní ochranou obrazovky významně prodloužíte životnost i vzhled svého telefonu. A my nic jiného než kvalitní zboží nenabízíme.

Motorola Moto G9 Plus pod sklem či fólií?

Učinit zásadní rozhodnutí, zda ochranné sklo či fólii na displej nemusí být nic těžkého. Stačí, když zvážíte všechna pro a proti a porovnáte výhody obou typů užitečných doplňků. Tvrzená ochranná skla na mobily mají v popisu práce chránit telefon před oděrkami, škrábanci, špínou, otisky prstů i před pády. Jejich dominantní vlastností je totiž výjimečná tvrdost. Na Mohsově škále, která tvrdost měří, dosahují deváté příčky z deseti možných. Tvrdší než sklo, už je jen diamant. S většinou nástrah každodenního používání si poradí bez ztráty kytičky. Pokud telefon nedopatřením upustíte na tvrdý povrch, sklo je schopné do sebe absorbovat energii pádu a rozbít se namísto displeje. V takovém případě ho stačí opatrně sejmout a vyměnit za nové. Klíčovou vlastností fólie na mobil je její minimální tloušťka. Cenou, kterou za to platí, je o něco menší tvrdost, na Mohsově škále je to třetí stupeň, a s tím související nižší odolnost vůči pádům. Se všemi ostatními potížemi, které souvisejí s používáním, si však poradí stejně dobře, jako skla.

Poradí si i s oblými rohy

Každá ochranná fólie či sklo, které se chtějí ucházet o místo v naší nabídce, musí příslušnému telefonu dokonale padnout. V případě mobilu Motorola Moto G9 Plus nejde jen o výřez pro selfie kameru, ale také oblé rohy displeje, které jsou pro telefon příznačné. Pouze tehdy vám tyto užitečné pomocníky nabízíme. Ať už si zvolíte kterýkoli z nich, vždy si můžete být jisti, že jsou přímo určené pro vaši Motorolu Moto G9 Plus. Pro který z nich se rozhodnete, záleží jen na vás.