Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Moto G9 Play

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 96
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Originální tvrzená ochranná skla a folie na mobily Motorola Moto G9 Play

Pro mobil Motorola Moto G9 Play jsou připraveny vysoce kvalitní doplňky, určené pro zvýšení ochrany velkého displeje. Pro chytrý mobil Motorola Moto G9 Play jsou ideální tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Moto G9 Play. Ale můžete samozřejmě volit i jemné a pružné folie na displej. Jen pak doporučujeme dokoupit i kvalitní obal s přední klapkou. Temperovaná tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Moto G9 Play jsou maximem, co můžete pro zabezpečení obrazovky mobilu udělat. Jsou vyrobena ze speciálního materiálu, který vzhledem připomíná sklo a má tvrdost je až 9H. Jsou tedy tak tvrdá, že odolají i při střetu s hodně ostrými a tvrdými kovovými předměty. Ochranná skla jsou navíc velice tenká, čirá a kopírují tvar obrazovky mobilu Motorola Moto G9 Play, na kterou se lepí. V balení jsou k tomu pomůcky, takže nalepit ochranné sklo zvládne opravdu každý.

Tvrzené ochranné sklo ušetří i několik tisícovek za opravu mobilu Motorola Moto G9 Play

Stačí jen vteřinka nepozornosti a citlivý dotykový displej mobilu Motorola Moto G9 Play může utrpět vážný úraz. Někdy stačí špatné ťuknutí, jindy je to pád na zem, v každém případě se ale na obrazovce mobilu Motorola Moto G9 Play mohou objevit praskliny. A s pavoukem prasklin pak nelze sledovat videa ani ovládat pohodlně zařízení. Mobil Motorola Moto G9 Play potřebuje zásah servisu. Nicméně to není nic příjemného. Na řadu přichází stahování dat, mazání paměti, hledání servisu a zaplacení účtu na nepříjemně vysokou částku. A právě tomu předejdete, když mobilu Motorola Moto G9 Play ochranné sklo. Navíc tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Moto G9 Play mají speciální povrchovou úpravu, která odpuzuje nečistoty a prach.

Chytrý mobil Motorola Moto G9 Play

Smartphone Motorola Moto G9 Play přináší zajímavý poměr mezi výkonem, známou značkou a příznivou cenou. Výbavou se pak směle řadí do střední třídy.