Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Moto G8 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 96
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranná skla na mobily Motorola Moto G8 Plus i folie na displej

Telefon Motorola Moto G8 Plus je předurčen k akci, proto je dobře, že nezapomínáte na doplňkovou ochranu jeho dotykového displeje. V internetovém obchodě Etuo.cz jsme pro vás připravili tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Moto G8 Plus, ale také jemné folie na displej. Ochranné sklo je pro mobil Motorola Moto G8 Plus něco jako průhledná kevlarová vesta. Je velice tvrdé, zcela čiré, ale také neuvěřitelně tenké. Tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Moto G8 Plus mají tvrdost 9H a dokáží tak obrazovku mobilu ochránit před poškrábáním klíči, odřením na drsném povrchu nebo také při padá na tvrdou zem. Povrchová úprava ochranného skla na mobil Motorola Moto G8 Plus je také speciální. Dokáže odpuzovat mastnotu z otisků prstů, ale také prach a nečistoty. Folie na mobil Motorola Moto G8 Plus jsou něco zcela jiného. Jsou relativně měkké. Počítejte proto pouze se zabezpečením před oděrkami a nečistotami.

Ochránce na míru zařízení Motorola Moto G8 Plus

Tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Moto G8 Plus i folie na displej tohoto telefonu jsou vyrobeny v rozměrech přední části mobilu. Navíc dobře kopírují i jeho tvar. Díky tomu je snadno přilepíte na celou přední stranu, kterou pak chrání. Proč však máme něco na obrazovku mobilu Motorola Moto G8 Plus lepit? Protože oprava displeje je drahá a k jeho poškození může bohužel dojít velmi snadno. Navíc po dobu opravy budete používat náhradní telefon bez vašich aplikací a vychytávek.

Chytrý telefon Motorola Moto G8 Plus pro akční klientelu

Smartphone Motorola Moto G8 Plus má výbavu, která zkrátka potřebuje každodenní akci. Základem je solidní výkon a akční kamera. Záběry si pak můžete přehrát na monitoru s úhlopříčkou 6,3 palce a rozlišením Full HD+. Ani baterie nezůstává pozadu a slibuje dlouhou výdrž zařízení. Trojitý fotoaparát má rozlišení 48 MPx.