Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Moto G7 Power

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 96
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Motorola Moto G7 Power je velký pomocník

O tom, zda je potřeba pořizovat pro váš telefon Motorola Moto G7 Power ochranu displeje vás přesvědčovat nemusíme, jinak byste nenavštívili tuto stránku. Nemusí však pro vás být snadné rozhodnout, který z doplňků vybrat. V naší nabídce najdete tvrzená ochranná skla na mobily i fólie na displej. Oba typy výrobků jsou dostupné pro váš telefon Motorola Moto G7 Power. To znamená, že rozměry a parametry fólie na displej i skla přesně odpovídají tomu, co tento telefon vyžaduje.

Folie na displej Moto G7 Power

Ochranné sklo představuje nejvyšší stupeň zabezpečení, proto se často setkáte s označením diamantová ochrana. Na Mohsově stupnici tvrdosti dosahuje devátého stupně z deseti možných. Sklo chrání váš displej proti oděrkám, špíně i škrábancům a tak jako ochranná fólie dokáže některé starší šrámy z bojiště všedního dne zakrýt. Na rozdíl od fólie na mobil nabízí sklo vyšší stupeň ochrany v případě pádu telefonu. Pokud k němu dojde, absorbuje do sebe jeho energii a roztříští se namísto displeje. Velmi vám doporučujeme ho v takovém případě co nejdříve vyměnit za nové. Jeho schopnost odolat pádu je totiž přímo úměrná tomu, zda zůstává vcelku. Jednou rozbité sklo již tak spolehlivou ochranu neposkytuje. Abychom nedělali jednostrannou reklamu na sklo, musíme dodat, že fólie se vyznačují mimořádnou tenkostí, jaké sklo při nejlepší vůli dosáhnout nedokáže. Pokud je právě toto váš rozhodující faktor, sáhněte po ochranné fólii, jejíž stupeň zabezpečení zcela postačuje proti všem nástrahám běžného užívání. Nutno dodat, že oba typy doplňků nemají žádný vliv na zobrazovací ani dotykové funkce telefonu Motorola Moto G7 Power. Je opravdu jen na vašem uvážený, jaký typ ochrany je pro vás ten pravý.

Ultra tenká Motorola Moto G7 Power

Nejnovější telefon od americké legendy Motorola vsadil na výkon. Dnes se již vyrábí pod hlavičkou čínského Lenovo a dost možná proto může svou cenou konkurovat v záplavě čistě čínských smartphonů.