+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Moto G7 Play

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochranné sklo pro Motorola Moto G7 Play je velký pomocník

Hned po nákupu nového telefonu Motorola Moto G7 Play je základem přemýšlet o jeho ochraně. Připravili jsme proto kolekci doplňků pro telefony Motorola Moto G7 Play od předních výrobců. Pro ochranu dipsleje smartphonu Motorola Moto G7 Play jsou připravena tvrzená ochranná skla na mobily, kompromisní sklo-folie i folie na displej. Topem je ochranné sklo. Tvrzená ochranná skla na mobily jsou vyrobená ze speciálního tvrzeného plastu. Jeho vysoká molekulární hustota zajišťuje tvrdost materiálu. Speciální postup zpracování zase tenkost ochranného skla a zaolbenost hran. V nabídce je samořejmě i ochranná folie. Folie na displej je tenká pružná membránka, kterou jednoduše nalepíte přímo na displej telefonu. Všechny produkty z kolekce jsou vyrobeny v rozměrech a tvarech modelu Motorola Moto G7 Play.

Folie na displej Motorola Moto G7 Play

Protože nikdo nechce zbytečně utrácet. A výměna displeje telefonu může přijít i na několik tisícovek. Bohužel displej chytrého telefonu je zároveň jeho nejzranitelnější částí. Velká plocha obrazovky mobilu Motorola Moto G7 Play je neustále vystavována různým nebezpečím. Mohou to být klíče v kabelce, nečistoty na stole nebo třeba nepozornost dětí, které se na mobilu koukaly na pohádku. Ale i naše vlastní nešikovnost, nám může pěkně zavařit. Trocha nepozornost, pád telefonu a obrazovka je nepoužitelná. A s ní bohužel i celý telefon. Ochranné sklo umí při pádu telefonu Motorola Moto G7 Play pohlt část otřesu a minimalizovat riziko rozbití obrazovky. Chrání ji i před poškrábáním ostrými hroty nebo před mastnotou otisků prstů.

Ultra tenká Motorola Moto G7 Play

Telefon Motorola Moto G7 Play je určený pro běžné uživatele a každodenní klasickou zátěž. Pokud hodně telefonujete potěší vás velká výdrž baterie. U aplikací zase oceníte větší výkon přístoje, než byste u telefonů této cenové kategorie očekávali. Smartphone má Motorola Moto G7 Play menší displej. Dobře padne i do menších rukou.