Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Moto G 5G Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 96
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Moto G 5G Plus i klasické folie na displej

Smartphone Motorola Moto G 5G Plus je připraven na budoucnost, kterou přinesou 5G sítě. Proto, aby mohl dobře sloužit i v 5G sítích potřebuje, aby jeho dotykový displej vydržel do jejich rozšíření. A proto potřebuje dodatečnou ochranu. V e-shopu Etuo.cz jsou pro něj nachystány vysoce kvalitní doplňky pro mobily Motorola Moto G 5G Plus. Na obrazovku mobilu Motorola Moto G 5G Plus můžete nalepit tvrzená ochranná skla na mobily nebo jemnější folie na displej. Oba doplňky ji ochrání, nicméně mezi nimi zásadní rozdíl. A ten je v tvrdosti a stupni ochrany. Ochranná skla na mobily Motorola Moto G 5G Plus jsou vyrobena z velice tvrdého materiálu. Vynikají i čirostí materiálu a možností ztenčit jej až na 0,3 mm. Díky tomu s mobilem Motorola Moto G 5G Plus ideálně splynou a neruší při práci. Pak jsou zde folie na mobil Motorola Moto G 5G Plus. I ty ochrání obrazovku, nicméně s nižší mírou zabezpečení.

Ochranná skla zabezpečí displej mobilu Motorola Moto G 5G Plus a šetří peníze

Jak? Ochranná skla nalepíte na celou přední stranu mobilu Motorola Moto G 5G Plus, které hned poskytnou ochranu. Obrazovka mobilu Motorola Moto G 5G Plus je totiž velmi křehká a stačí jen málo a může prasknout. A mobil Motorola Moto G 5G Plus pak může přestat dobře pracovat. Ochranné sklo na mobil Motorola Moto G 5G Plus není drahé a ušetří nervy i peníze, které byste museli vynaložit na opravu zařízení. Ochrání obrazovku mobilu Motorola Moto G 5G Plus dokonce i při pádu. Pádu sice bohužel nezabrání, ale minimalizují riziko rozbití displeje.

Smartphone Motorola Moto G 5G Plus

Motorola není neznámým brandem a pro rok 2020 se vytasila s modelem, který slibuje připravenost na 5G sítě a disponuje skvělou výbavou.