Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Moto E7 Plus

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 96
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Zlatá střední cesta

Čelní kamery telefonů Motorola patří mezi velké cestovatele. Zpravidla brázdí horní lištu od středu, doleva a zase zpět. V případě novinky, smartphonu Motorola Moto E7 Plus, kamera zakotvila přesně uprostřed v trojúhelníkovém výřezu a hledí odtud na vás se svými 8 Mpx. To je u selfie kamery poměrně slušné, zvlášť když uvážíme cenu telefonu, která stěží atakuje hranici 4 000 Kč.

Přesnost je základ

Výřez čelní kamery je velmi důležitý údaj pro všechny výrobce příslušenství, jako je ochranné sklo či ochranná fólie. Vás by však měl zajímat také. Pokud je kamera umístěná na displeji dál od horního okraje, chce to mnohem víc snahy a přesnosti, abyste ochranné příslušenství na telefon správně nasadili. Kromě stran totiž musíte trefit i poměrně subtilní výřez právě pro tuto kameru. Motorola Moto E7 Plus vám to v tomto ohledu velmi usnadňuje. Trojúhelníkový výřez začíná již na horním okraji, vy se tak můžete plně soustředit na přesné zacílení na všechny strany přístroje. Pozornost při nasazování těchto užitečných doplňků se v každém případě vyplatí. Pouze tak mohou tvrzená ochranná skla na mobily či fólie na displej naplno předvést všechny své dobré vlastnosti. A že jich je! Vedle odolnosti proti oděrkám, škrábancům a špíně chrání váš telefon proti nevzhledným otiskům prstů. U fólie na mobil musíme vedle toho vyzdvihnout ještě zcela minimální tloušťku. Na přístroji o ní prakticky nebudete vědět. Ochranné sklo kontruje mimořádnou tvrdostí. Poradit by si mělo i s následky pádu.

Udělejte své Motorole Moto E7 Plus dobře

Ať už si pro svůj 6,5palcový kapacitní IPS LCD s rozlišením 720 × 1 600 pixelů zvolíte ochranu v podobě skla či fólie, pokaždé uděláte dobře. Kvalitní příslušenství dokáže významně prodloužit životnost přístroje, zvlášť jeho nejdůležitější část – obrazovku, na které se odehrává vše podstatné.