Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Moto E5 Play 5.2 (US Version)

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 96
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Moto E5 Play 5.2 (US Version) je velký pomocník

Stačí chvilka nepozornosti a malér je na světě. Řeč je o situaci, kdy vám vaše Motorola Moto E5 Play 5.2 (US Version) spadne na zem, nebo kdy se její displej dostane do kontaktu s nějakým ostrým předmětem, jež jej může poškrábat. Ovšem k tomu, abyste snížili či případně úplně eliminovali riziko toho, že při takové situaci dojde k poškození displeje Motoroly Moto E5 Play 5.2 (US Version), doporučujeme zakoupit ochranné sklo, které přesně k tomuto účelu slouží.

Jak co nejlépe ochránit displej telefonu Moto E5 Play 5.2 (US Version) před poničením?

Vůbec nejlepším řešením pak jsou tvrzená ochranná skla na mobily, která jsou připravena obrazovku vaší Motoroly Moto E5 Play 5.2 (US Version) ochránit ze všech nabízených možností vůbec nejlépe, neboť jsou nesmírně pevná a odolná. Další z možností, jak uchovat v bezpečí obrazovku tohoto telefonu, představují folie na displej, jichž máme v nabídce nepřeberné množství. Pokud se rozhodnete pro koupi folie na mobil Motorola, tak jej primárně ochráníte před škrábanci, rýhami, vrypy či oděrkami, sekundárně pak i před rozbitím skla při pádu, i když pro tyto účely se spíše lépe hodí výše zmiňovaná tvrzená skla.

Motoroly Moto E5 Play 5.2 (US Version) - ochranné sklo či fólie, toť otázka

Obě tyto varianty nabízejí několik pro a proti, přičemž je pak na rozhodnutí každého z vás, jakou z nich upřednostní. Výhoda ochranných skel tkví zejména v tom, že nejdou prakticky poškrábat, zatímco fólie jdou při troše snahy protrhnout, nicméně i ty pro základní ochranu vašeho telefonu bohatě dostačují. Rovněž ochranná skla na obrazovce vašeho mobilního zařízení budou lépe držet, neboť fólie se mají tendenci odlepovat. Naopak nevýhodou je, že u ochranných skel hrozí jejich prasknutí v případě pádu telefonu na zem. Ochranná folie je pak o poznání levnější možností zabezpečení skleněné obrazovky vašeho mobilu od Motoroly, sehnat se dá totiž již za pár korun. Další z předností je skutečnost, že obrazovka tohoto smartphonu dokáže díky menší tloušťce folie spolehlivěji reagovat na vaše dotyky. Obě hlavní nevýhody ochranných fólii jsou uvedeny výše.