+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Edge Plus

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Skvělá a nenápadná tvrzená ochranná skla i pružné folie na mobil Motorola Edge Plus

Smartphone Motorola Edge Plus je skvělým mobilem, který disponuje opravdu velikou obrazovkou s nádherným obrazem. A proto je důležité poskytnout dotykovému displeji dodatečnou ochranu před mechanickým poškozením. Nachystali jsme proto v e-shopu Etuo.cz kolekci s doplňky, které obrazovce mobilu Motorola Edge Plus pomohou zvýšit ochranu. Jsou zde tedy vysoce kvalitní tvrzená ochranná skla na mobily a samozřejmě i folie na displej. Ochranná folie musíme vnímat jako naprostý základ. Folie na mobil Motorola Edge Plus je pružná, měkká, dobře se přizpůsobí tvaru obrazovky mobilu Motorola Edge Plus. Její tvar přesně kopíruje rozměry obrazovky, a tak s ní po nalepení snadno splyne. Nicméně umí poskytnout ochranu pouze před drobným mechanickým odřením a nečistotami. Tvrzená ochranná skla na mobil Motorola Edge Plus umí zajistit daleko vyšší stupeň zabezpečení dotykové obrazovky. Dosahují tvrdosti 9H, jsou čiré a mají oblé okraje. I ochranné sklo je vyrobeno přesně v rozměrech přední strany chytrého mobilu Motorola Edge Plus. Po nalepení tak krásně splyne s obrazovkou mobilu Motorola Edge Plus a okamžitě ji ochrání.

Malá investice do ochranného skla na mobil Motorola Edge Plus zachrání nervy i peníze za opravu

Tvrzená ochranná skla na mobil Motorola Edge Plus jsou pro obrazovku skvělým doplňkem, který je takřka neviditelný. Dokáží ji ochránit před odřením, poškrábáním, ale také při pádu telefonu. Bohužel pádu samotnému zabránit neumí. Ale alespoň minimalizují jeho následky. Ochranné sklo na mobil Motorola Edge Plus totiž dokáže zabránit popraskání displeje i při pádu na tvrdý povrch. Tvrzená ochranná skla na mobil Motorola Edge Plus tak umí ušetřit vysoké náklady za opravu i nervy s hledáním servisu a používáním náhradního přístroje.

Chytrý mobil Motorola Edge Plus

Krásný mobil Motorola Edge Plus slibuje skvělé zážitky. Má super výkon, nádherný obraz a opravdu vymazlená fotoaparát s možností 6K videa.