Ochranné fólie a tvrzená skla pro Motorola Edge

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 96
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vysoce kvalitní tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Edge a populární folie na displej

Smartphone Motorola Edge vyniká v různých ohledech. Ale to, co si užijete na první dobrou je jeho fotoaparát a skvělý displej, na kterém se na fotky můžete podívat. No, a pokud chceme přednosti mobilu Motorola Edge co nejdéle užívat bez problémů, je ideální pořídit mu některý z doplňků pro ochranu displeje. V Etuo.cz jsme na to mysleli a připravili jsme pro mobil Motorola Edge vysoce kvalitní tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Edge a folie na displej. Začneme u stále populárních folií na displej. Folie na mobil Motorola Edge jsou naprostým základem. Je to tenká plastová membrána. Tvarem opisuje přední část mobilu Motorola Edge, na kterou ji nalepíte. Hlavní předností je nízká cena, ale ochrání pouze před drobnými oděrkami a nečistotami. Na druhé straně tvrzená ochranná skla na mobily Motorola Edge jsou naprostým topem. A musíme zdůraznit, že nejsou výrazně dražší. Mají tvrdost 9H, jsou tenounká a příjemně kopírují tvar i rozměry přední části telefonu. I ochranné sklo nalepíte na přední stranu mobilu. Okamžitě mobil Motorola Edge chrání před poškozením obrazovky.

Ochranné sklo na mobil Motorola Edge je brnění, které šetří nervy, čas a peníze

Tvrzená ochranná skla na mobil Motorola Edge jsou pro obrazovku mobilu opravdu jako průhledný pancíř. Jejich tvrdý povrch chrání před poškozením oděrem, ale také při pádu telefonu. Ochranná skla jsou čirá, tenká a dobře splynou s obrazovkou telefonu Motorola Edge. Okamžitě ji tak chrání, ale vůbec nepřekáží žádné z vychytaných funkcí mobilu Motorola Edge. Kvalitní ochranné sklo na mobilu Motorola Edge dokáže ušetřit hodně času, nervů a i několik tisícovek. Protože výměna poškozeného displeje mobilu Motorola Edge může být velmi drahou záležitostí.

Smartphone Motorola Edge

Krásný design a super funkce jsou velkými lákadly mobilu Motorola Edge. Nicméně nejvíc asi zaujme jeho fotoaparát s obrovským rozlišením.