Ochranné fólie a tvrzená skla pro Meizu Note 9

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tvrzená ochranná skla na mobily Meizu Note 9

Displej telefonu Meizu Note 9 s krásným obrazem potřebuje ochranu. Pro mobil Meizu Note 9 jsme v e-shopu Etuo.cz připravili tvrzená ochranná skla na mobily i lehké folie na displej. Čemu dáte přednost je jen na vás a vaši preferencích. Ochranná skla mají vysokou tvrdost 9H. Tu získala díky vysoké molekulární hustotě materiálu, ze které jsou vyrobená. A ochranná skla na mobil Meizu Note 9 jsou vyrobena ze speciálního plastu. Jedinečný je i postup výroby. Díky tomu jsou ochranná skla zcela čirá a velice tenká. Jejich tloušťka je pouhých 0,3 mm. Nalepené ochranné sklo na mobilu Meizu Note 9 neruší a nezvětšuje jeho objem. Při tom dokáže ochránit citlivý dotykový displej telefonu před popraskáním i rozbitím. Folie na mobil Meizu Note 9 je tenká plastová membrána, která se také lepí na celou plochu displeje. Chrání před odřením obrazovky anebo před ušpiněním. Většímu nárazu nebo tvrdému hrotu však neodolá.

Proč lepit ochranné sklo na displej telefonu Meizu Note 9

Protože si chcete ušetřit nepříjemnosti s výměnou displeje a také nějakou tu korunu. Oprava dotykového displeje mobilu Meizu Note 9 totiž může přijít i na několik tisícovek. Navíc musíte sehnat dobrý servis, být nějakou dobu bez svého mobilu Meizu Note 9. Malá investice do ochranného skla se skutečně vyplatí. Folie na mobil Meizu Note 9 doporučujeme pouze s kvalitním obalem. Ideálně pokud je obal na mobil Meizu Note 9 s přední otevírací klapkou. Ta poskytuje displeji další ochranu.

Skvěle vybavený Meizu Note 9

Smartphone Meizu Note 9 srší novinkami i našlapaným hardwarem. Procesor Snapdragon 675 s podporou 4 GB RAM slibuje solidní výkon. Fotky ze skvělého fotoaparátu s max rozlišením 48 MPx je kam ukládat. Základní úložiště má 128 GB. Mobil Meizu Note 9 běhá na Androidu 9.0 Pie s nadstavbou Flyme OS 7.2.