Ochranné fólie a tvrzená skla pro Meizu 16X

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Meizu 16X je velký pomocník

Tvrzená ochranná skla na mobily, sklo-folie i folie na displej jsou doplňky, které mají za úkol chránit citlivý dotykový displej mobilu Meizu 16X. V e-shopu etuo.cz jsme vybrali ochranné sklo a folii na mobil od výrobců, kteří jsou známí svou kvalitou a precizností. Tvrzená ochranná skla na mobily Meizu 16X jsou vyráběna v rozměrech a tvarech přední částí smartphonu Meizu 16X. Jsou velice tvrdá. Jejich tvrdost dosahuje hodnot 9H na Mohsově stupnici. Což v praxi znamená, že je nepoškrábe ani ostrý kovový předmět, třeba klíče v batohu. Ochranné sklo je vyrobeno z plastu s vysokou molekulární hustotou. Následně je broušeno tak, aby bylo tenké a nerušilo design a provoz smartphonu Meizu 16X. Při delších hovorech a hraní her oceníte příjemně zaoblené hrany.

Jak co nejlépe ochránit displej telefonu Meizu 16X před poničením?

Opravy chytrých telefonů jsou velice nákladné. A výměna dotykového displeje smartphonu patří k těm ještě dražším opravám. Může vás přijít i na několik tisícovek. Je proto lepší poškození dotykového displeje předejít. Úplným maximem, co můžete pro citlivou obrazovku mobilu Meizu 16X udělat, je pořídit jí ochranné sklo. Tvrzená ochranná skla na mobily jsou pro obrazovku něco jako průhledný pancíř. Ochrání ji před poškrábáním, nečistotami i mastnými stopami. Navíc pokud vám telefon Meizu 16X vypadne z ruky, umí ochranné sklo pohltit část otřesu a minimalizovat nebezpečí prasknutí displeje. Folie na mobil je vhodná pouze v kombinaci s dobrým obalem, který chrání i přední část telefonu. Ochranná folie chrání telefon Meizu 16X před běžnými oděrkami i drobnými nečistotami.

Velká obrazovka a solidní výkon - Meizu 16X

Čínský gigant přišel s další novinkou, kterou je model smartphonu Meizu 16X. Vyladěný telefon, který poskytne oporu v každodenním nabitém programu i trochu odreagování při hrách. Zajímavostí je optická čtečka otisků prstů, která je integrována přímo do obrazovky telefonu. Šestipalcová obrazovka s Full HD+ rozlišením tak dostala další funkci.