+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro LG Wing

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Když ochrana, tak etuo.cz

6,8plalcová výsuvná i 3,9palcová obrazovka telefonu LG Wing je od výrobce chráněná Corning Gorilla Glass 5. Základní zabezpečení bychom proto měli. Jenže to nestačí. Displeje jsou tradičně nejchoulostivější částí každého zařízení. Když je navíc máte ve dvojité porci, měli byste se o jejich kvalitní zajištění zajímat dvojnásob. Od ochrany je tu etuo.cz. Také pro tyto telefony nabízíme ochranné sklo i fólie na mobil s různými stupni zabezpečení.

Ochranná fólie i sklo pro váš LG Wing

Solidní základ představují fólie na mobil. Typická je pro ně zcela minimální tloušťka, na displeji o nich prakticky nebudete vědět. Při správném nasazená téměř splynou s obrazovkou a zajistí ji proti oděrkám, škrábancům či špíně, které mohou být velmi rušivé. Zobrazovací či dotykové funkce přitom zůstanou nezměněné. Co se naopak změní, bude jejich vzhled. Díky oleofobní vrstvě, kterou jsou vybavené, na displeji bude zůstávat mnohem méně otisků prstů, takže získáte mnohem čistší obraz. Doslova. Pokud chcete ochranu displeje znásobit, doporučujeme vám tvrzená ochranná skla na mobily. Vedle většiny uvedených vlastností se mohou pochlubit výjimečnou tvrdostí. Na Mohsově stupnici, která měří tvrdost materiálů, dosahují devátého stupně s deseti. Díky tomu váš telefon zajistí i pro případ pádu. Pokud k němu dojde, sklo se roztříští namísto displeje. V takovém případě doporučujeme sklo co nejrychleji vyměnit za nové, aby obrazovka zůstala chráněná.

Bude vás bavit

Kdybychom měli vyjmenovat všechny výhody telefonu LG Wing, tyto řádky by nám nestačily. Jistě, naučit se je všechny využívat možná zabere nějaký ten čas, ale odměnou bude uživatelské pohodlí, jako nikdy před tím. Vezměte si například tuto modelovou situaci: jedete v autě po neznámém městě a potřebujete používat navigaci. Během jízdy si však chcete zároveň pouštět své oblíbené písničky. Telefon LG Wing je pro tento případ jako dělaný. Zatímco na hlavním displeji běží navigace, na spodním můžete mít svůj oblíbený playlist a listovat v něm podle libosti. To za to stojí, nemyslíte?